Trabzonspor’dan üyelerine kritik uyarı!

Trabzonspor uyardı: Yapmazsanız üyelikten çıkma gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Trabzonspor 20.12.2019, 17:31
Trabzonspor’dan üyelerine kritik uyarı!

Trabzonspor, üyelerine uyarıda bulundu. Resmi web sitesinden yapılan, tüzüğün 11/A a-2 maddesine göre üye bilgilerinin güncellenmesi gerektiği bildirilen açıklamada, bilgilerin güncellenmemesi halinde üyelikten çıkarılma durumu ile karşılaşılabileceği belirtildi.

Trabzonspor’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Dernekler Kanunu, Dernekler Yönetmeliği ile tüzüğümüzün 11/A a-2 maddeleri uyarınca, üye bilgilerinizi (AD - SOYAD – TC KİMLİK NO – ADRES – FOTOĞRAF - TELEFON – E-POSTA) eksiksiz ve güncel olarak kulübümüze bildirmeniz gerekmektedir.

Üyelik bilgileri eksik veya güncellenmemiş olan üyelerimiz, kulübümüz tarafından yapılan bilgilendirmelerden mahrum kalacakları gibi, üyelikten çıkma gibi durumlarla da karşı karşıya kalabileceklerdir.

Üyelerimiz; uyeislemleri.trabzonspor.org.tr adresinden kimlik bilgilerini, iletişim bilgilerini güncelleyebilir ve son altı aya ait vesikalık bir fotoğraflarını sisteme yükleyebilirler. (NOT: Vesikalık harici - sosyal medya veya benzer platformlarda yer alan- fotoğraflar kabul edilmemektedir.)

Güncelleme işlemi online olarak yapılabilmektedir. uyeislemleri.trabzonspor.org.tr adresinde yer alan üyelik paneline üye numaranızı (ya da TC. Kimlik numaranızı) ve şifrenizi girerek, üye bilgi güncelleme sayfanıza erişebilirsiniz. Bilgi güncelleme sayfasında sorun yaşıyorsanız, 444 1967 numaralı kulübümüzün halkla ilişkiler birimimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Üyelik güncelleme işlemi için son tarih: 27/12/2019

Camiamıza saygıyla duyurulur.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Kalyoncu 2 yıl önce
Benim üyeliğim gönüllerde ihtiyacım yok en son üye aidatımı 2006 yahut 2007 yılında yaptırmıştım hey gidi günler ne çabukta geldi geçti evrim oldu gitti
Uğur yalçın 2 yıl önce
Sizin bu üyeler ile ne derdiniz var ha o yıllardır aidatını yatırmış hastalık zaman maddi durum yaşlılık takipsizlik ğibi bir çok sebepten 2 yıl aidatını yatıramayanlaeın üyeliklerine düşürdünüz yetmedi tüzüğün şu maddesi yok bu maddesi diye şimdide başka bir bahane ile üye silme peşindesiniz bırakın bu tehditleride takıma bakın takıma dinğonun ahırın dönmüş ts üyesi olsan be olur olmasam ne olur sanki bir avantajı var zırt erenköy
Aristo 2 yıl önce
Üyelerden yönetime kritik uyarı istifa etmek zorunda kalabilir yedi sülalenize küfür edilerek staddan kovulabilir yönetimden alınabilirsiniz o yüzden bir an önce bu boş işleri bırakıp takımla ilğilenmenizi tavsiye ediyor bilğlere 000 444 1967 den ulaşabilirsiniz diyorum
Bu ne 2 yıl önce
Burada yönetimi eleştiren ts düşmanları derhal asalak gibi yapistigin ts nin sırtından düş. Hemen git fb ye üye ol. Artık Brutus luk yapma.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@