Trabzonspor'dan Tolunay Kafkas sürprizi!

Trabzonspor'un resmi sitesinden Tolunay Kafkas açıklaması yapıldı. Trabzonspor yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada, bordo mavili kulüpten İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde apar topar teknik direktörlük görevinden alınan Tolunay Kafkas'ın bu muameleyi ha

Trabzonspor 20.01.2016, 16:52
Trabzonspor'dan Tolunay Kafkas sürprizi!
Trabzonspor'un resmi sitesinden Tolunay Kafkas açıklaması yapıldı. Trabzonspor yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada, bordo mavili kulüpten İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde apar topar teknik direktörlük görevinden alınan Tolunay Kafkas'ın bu muameleyi hak etmediğine vurgu yapıldı.
 
Son dönemlerde gündemde olmamasına rağmen bu açıklamanın yapılması akıllara yönetimin "Feda" harekatı doğrultusunda Kafkas'ın Trabzonspor'dan alacak olduğu tazminattan vazgeçmesi için bir jest olduğu yönünde algılandı.
 
İşte yapılan o açıklama;
 
Türkiye’de gerek saha içi gerekse saha dışındaki ilkeli duruşuyla adından her zaman söz ettiren genç jenerasyonun önemli isimlerinden Tolunay Kafkas’ın Türk futbolundaki yeri göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir. Futbol yaşantısına gerek oyunculuğu gerekse teknik adamlığı döneminde sığdırdığı başarılar hepimizin malumudur. Futbolculuğu döneminde kariyerinin en parlak dönemini yaşadığı Trabzonspor’da, gerçek bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu gibi davranarak taraftarlarımızın kalbinde ayrı bir yer edinmiştir. Sahadaki hırsı, haksızlığa karşı tutumu ve başarı için gösterdiği gayret hala hafızalarımızdadır. Yıllar sonra “hep hayalimdi” dediği Trabzonspor’daki teknik direktörlük süreci talihsiz bir şekilde sonuçlanmıştır. Bu şekilde bir ayrılış ne Trabzonspor, ne de Tolunay Kafkas tarafından hak edilmemiştir. Evini ve eşini Trabzon’dan seçen Tolunay Kafkas’ın Trabzonspordan ayrılışı aşamasında yaşamış olduğu üzüntüyü, üzüntümüz olarak görüyor başarılı kariyerinin artarak devamını diliyoruz.
Yorumlar (7)
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Tolunay Kafkas'ın, İHO ve yönetimi tarafından gönderilmesi çok yanlış ve hiç hak etmediği biçimde olmuştur. Bu yönetimin yapmış olduğu açıklamayı bir hakkın iadesi olarak görüyorum ve çok doğru olduğunu düşünüyorum.
Osman Karaduman 5 yıl önce
Trabzonspordan tanzimat alan TSli olamaz adam zaten gs formasi giymis...ayrica Başkanın bu girişimi TSye katki yapabilir lakin etik bir davranış değildir.
Tonyali Murat 5 yıl önce
Tolunay gelirken Şenol hoca daha görevinin başindaydi ve Havalaninda hazir kita bekliyordu.
Serkan 5 yıl önce
Bir deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış Hesabı.İhonun TSye verdiği zarar akıl işi deyil yazıklar olsun ona ve ona engel olmayan yandaşlarına.
oktay atalı 5 yıl önce
o sezonda anteple şikecilerle savaşı sonrası unutulmasın iho dan daha ts lidir ayıptır trabzon spor başka illerdede kaledir
Ts 5 yıl önce
Iho ve yöneticilerınden hesap sorulmadı Vallahi zoruma gidiyor Açıklasınlar bu Hak yiyen yönetimin hesaplarını zararlarını Tarihe geçecek bir zaman!
deli gibi seven 5 yıl önce
gercekten cok buyük darbe aldi trabzonsporumuz..eger yeni stadyumu cok iyi degerlendirip sponsor acisindan ve savurganligi transferde kesebilirsek trabzonsporumuz yine toparlar .yani isimiz cok zor..tabiki biz renklere asigiz.. her durumda sevdamizdan asla vaz gecmeyiz..ama buyük takim gibi oynayamiyoruz...kologlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@