Trabzonspor'dan taraftara önemli uyarı

Trabzonspor Kulübü, Differdange 03 ile oynayacak maç öncesi taraftarlara çeşitli uyarılarda bulundu. TFF ve UEFA Talimatları gereği statlarda meşale yakmanın, yanıcı ve yakıcı maddeler sokmanın, sahaya konfeti, su şişesi ile benzeri maddeler atmanın yanı

Trabzonspor'dan taraftara önemli uyarı
Trabzonspor Kulübü, Differdange 03 ile oynayacak maç öncesi taraftarlara çeşitli uyarılarda bulundu.
 
TFF ve UEFA Talimatları gereği statlarda meşale yakmanın, yanıcı ve yakıcı maddeler sokmanın, sahaya konfeti, su şişesi ile benzeri maddeler atmanın yanı sıra koltuk kırmanın, merdiven boşluklarına oturmanın ve kötü tezahüratta bulunmanın yasak olduğu belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:
 
"Ayrıca takımımızın daha önce oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın yaktığı meşaleler ve rakip takım veya takımlara yönelik kötü tezahüratları kulübümüzün ciddi oranda ceza ödemesine neden olmuştur. Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlar kazanmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de yasa gereği maddi ve manevi çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır. Tüm taraftarlarımızdan konuya gereken hassasiyeti göstermelerini ve takımımızı maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz."
 
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441