Trabzonspor'dan Galatasaray'a geçmiş olsun mesajı

Trabzonspor, Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak için geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Trabzonspor 23.03.2020, 15:04 23.03.2020, 15:12
Trabzonspor'dan Galatasaray'a geçmiş olsun mesajı

Trabzonspor,, Koronavirüse yakalanan Galatasaray Başkanı Abdurrahim Albayrak için geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Trabzonspor mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Covid-19 teşhisi konularak tedaviye alınan Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Sayın Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. BirlikteBaşaracağız "

Yorumlar (8)
Osman 11 ay önce
Geçen sene bildikleri vardı. O bildiklerini anlatmadan gitmese
Pusat.k 11 ay önce
Bizdende gecmis olsun. Lakin gecen sene bazi bildiklerin vardiya acikliyacaktin cincon sampiyon olunca unuttun her halde aciklamayi.Allah korusun simdi ölür.mölürsün obur tarafta hesap zor.sen en iysi bildiklerini acikla.
NUSRET DİLAVER 11 ay önce
GALATASARAY kulübümüzün 2. başkanı sayın Abdurrahim ALBAYRAK ve Eşi Şükran ALBAYRAK hanımefendiye geçmiş olsun dileklerinle acil şifalar temenni ediyorum.
Ceyer161 11 ay önce
Fener icinde benzer birsey yazmistim. Bunlar ne kadar sinsilik yaparak oyuncularimizi ayartmis ve de sampiyonluklar calmis olsalarda cok üzüldüm. Biz biz olalim. Sabahlari kalkdigimzda aynanya bakabilecek olalim. Bu hepimizin basina gelebilir. Hepimizi Allah korusun, fakat lütfen sadece Allah'a birakmayin. Hepimize mantik vermis. Evde kalin. Kendinizi, sevdiklerinizi ve cevrenizdeki insalari koruyun. Allah sifalar versin
kemalsdk 11 ay önce
Bütün Hasta Vatandaşlarımıza RABBİM den ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM,,,,
Kenan 11 ay önce
Adamda para gani hastanede bile lüks odada kalıyo. Biz olsak kapı önü bi sedye ayarlarlar belki töbe töbe Allah uzak etsin
şenol 11 ay önce
Bu virüsten dolayı çok zor günler geçiriyoruz. Cenabı Allah Ülkemize, Milletimize hepimize daha fazla kayıp vermeden güzel günler görmeyi nasip etsin inşAllah.
Hasan 11 ay önce
Keçmiş olsun aga. Sensiz bu alem olmaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@