Trabzonspor’dan çok sert birlik mesajı – “Kenetlen Trabzonspor”

Trabzonspor, son yaşanan olaylar üzerine çok sert birlik mesajı yayınladı.

Trabzonspor 13.12.2019, 07:58
Trabzonspor’dan çok sert birlik mesajı – “Kenetlen Trabzonspor”

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor, TFF’nin kulüplerin harcama limitlerini artırması sonrasında çıkan tartışmalar üzerinde taraftarlarına ve camiasına birlik mesajı yayınladı.

Bütün Trabzon basınının tek manşetle çıkarak Bordo mavili kulübe destek olduğu çok sert ifadelerin yeraldığı birlik mesajında şu ifadelere yer verildi;

“Kenetlen Trabzonspor!

"Şer birliği" yeniden devrede... 2010 – 2011'in baş aktörleri, 2010 – 2011'in MHK'si ve 2010 – 2011'in tetikçi kalemşörleri yine bir araya geldi. Söz konusu Trabzonspor olunca, "bağımsız" davranan tüm kişi ve kurumlar söz konusu İstanbul takımları olunca ortak paydada tekraren birleştiler. Hedefleri; dün olduğu gibi bugün de Trabzonspor'un önünü kesmek, Trabzonspor'u saf dışı bırakmak.

Biz bu senaryoyu biliyoruz... 1996'dan, 2005'ten, 2011'den biliyoruz. İstanbul takımlarının devre arası transfer dönemini rahat geçirmesi ve yeni transferler yapabilmesi için TFF'nin gece yarısı lisans talimatını değiştirmesi... MHK'nin Trabzonspor maçlarına verdiği hakemler... VAR'daki körler, sahadaki sağırlar ve pek tabi ki yaptıkları operasyonlar... Tetikçi yazarların sosyal medya üzerinden Trabzonspor'a bütün gücüyle saldırması... Kapalı kapılar ardında gerçekleşen 2'li 3'lü gayri resmi ve gayri ahlaki görüşmeler... Bunlar alışık olduğumuz senaryonun yeniden kurgulandığı ve sahnelendiğinin göstergesidir.

Ama bu sefer idmanlıyız, bu sefer şerbetliyiz, bu sefer oyuna gelmeyiz! Onlar saldıracaklar... TFF üzerinden, MHK üzerinden, medya üzerinden, resmi ve gayri resmi tetikçileri üzerinden saldıracaklar... Zamanlı, zamansız saldıracaklar... Yalan, iftira ve manipülasyonla saldıracaklar... Hınçla, öfkeyle, ligin sonları yaklaştıkça daha da şiddetli saldıracaklar... O yüzden Trabzonspor camiasının her zamankinden daha çok "birlik" olmaya ihtiyacı var.

Tüm bu nedenlerden ötürü diyoruz ki; Kenetlen Trabzonsporlu! Her yönüyle, her birimiyle, her bireyiyle kol kola, yan yana ve omuz omuza duran Trabzonspor'u hiçbir güç yıkamaz. Kulübümüze ve takımımıza sahip çıkalım. Onların; yanında, önünde, arkasında set olalım. Hiçbir güç; birlik olmuş Trabzonspor camiasının hakkını çalamaz! Unutmayalım ki; YanYana durursak, BizBize yeteriz!”

Trabzonspor’dan çok sert birlik mesajı – “Kenetlen Trabzonspor”


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (11)
Temel Yıldız 1 ay önce
Trabzon halkı önce kimlere oy verdiklerini bir sorgulasın..Ülkenin en tepesindeki dünya liderinin haberi olmadan bu ayak oyunları asla yapılmaz..
Temelli 1 ay önce
ALLAH'ın izni ile bu şike artıklarının hepsinin üstesinden geliriz. Yeter ki birlikte ve beraber olalım.
Tuna 1 ay önce
Egerki hala akp ye oy verip sessiz kalıyorsak,bizim hiç bir zaman hic şansımız yoktur
Murat 1 ay önce
Kenetleniyoruz sayın başkanım ama tff ve fener bir birine yapıştılar 3-4 sene lige ambargoyu koydular gibi geliyor bana
Kazım 1 ay önce
Bu şekilde bildiri yayınlamanız çok doğru olmamış. Bu işler el altından olur. Böyle bir yere varılmaz, ekrana oynarsınız. Nerede siyasi gücünüz, onu devreye soktunuz. Eğer bu kadar şer odakları var ise, ki var. Seçilenler nerede, niye sesleri çıkmıyor. Hiç bir şey değişmez, kişiler değişir bizim gibi ülkelerde.
Yalcinx5 1 ay önce
iste bizede bu lazim kenetlenmek yanyana durmak diri olup direnis gostermek o sene bu sene olmasi icin tek yapmamiz gereken sonuna kadar bu yonetimin takimin hocanin yaninda yanyana olmak iyki TRABZONSPOR'luyum
osman 1 ay önce
Kenetlenen Trabzonspor başlığı Şer Birliği adı altındaki manifestonuzu destekliyoruz .Trabzonspora yapılanları asla unutmuyoruz.Sizlerle beraberiz .Biz Trabzonluyuz Bizim bizden başka dostumuz yok.
Celil Sahin 1 ay önce
Birlikten kuvvet doğar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@