7m


7m

hyundai

Trabzonspor’dan Ali Koç’a tavsiye – “Kulübe kefil ol”

Divan kurulu başkanı Ali Sürmen Haber61’e konuştu.

Trabzonspor 16.01.2020, 20:09 16.01.2020, 20:43

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen Denizlispor maçı öncesinde stat önünde haber61’e açıklamalarda bulundu.

Denizlispor’u yenecek gücün takımda olduğuna işaret eden Sürmen, “Bugün iyi bir sonuç alarak rövanşa bırakmamız lazım. Aksi bile olsa, Denizlispor’u orada da burada da yenerek geçmemiz gerekir. O güç var takımımızda” dedi.

“KULÜBE KEFİL OL”

Fenerbahçe Ali Koç’un yaptığı açıklamaları sorduğumuz Ali Sürmen, “Fenerbahçe yeni başkanı Ali Koç başarılı olmasını yeni bir jenerasyon olarak öncekiler gibi olmamasını beklerdik. Ancak görünen o ki fazla bir şey değişmemiş. Ali Koç şunu düşünmeli, 3 Temmuz’dan sonra kanun Trabzonspor için mi yoksa Fenerbahçe için mi değiştirildi. Disiplin talimatı Trabzonspor için mi Fenerbahçe için mi değiştirildi. Ya da UEFA neden onları değil de Trabzonspor’u çağırdı bunları düşünmesi gerekir. Ben Ali Koç’un içinde bulunduğu çaresizlikle Trabzonspor’a sataşarak kendisine gelecek saldırıları önlemeye çalıştığını düşünüyorum Ona tavsiyem aile şirketinden ve büyüklerinden izin alarak Fenerbahçe’nin geleceği için bankayla uzlaşması kefil olup imza atmasıdır. Kefil olamıyorsa bunu taraftarına anlatmalıdır. Kendi sorununu kendi çözmelidir. Biz Fenerbahçe taraftarlarını ve Ali Koç’u buraya maça davet ediyoruz.  Bir kupa meselemiz var eninde sonunda o kupa Trabzonspor’un müzesine gelecek.  Öyle Ali Koç’un demesiyle bu mücadeleyi bırakmayız. Ama diğer taraftan Türk futbolunda yöneticilerin ve taraftarların ilişkileri iyi olmalı kavga körüklenmemeli. Taraftarlar birlikte oturup maç izleme seviyesine ulaşmalı. Burada görev yöneticilere düşüyor. Bu nedenle çağrımı yineliyorum ve gelsinler, futbol sahada oynansın ama gereksiz açıklama yapmayalım” dedi.
 


Yorumlar (3)
Şevket61 2 yıl önce
Herşeyi güzel söyledin fakat kupa elinde sonunda müzemizde olacak demesin ,hayal oldu .
Serko61 2 yıl önce
Ya bi gidin işinize adam bize demediğini bırakmadı siz onu maça davet ediyormuşsunuz, siz kimsiniz onu anlamadım okadar seviyorsan ali koçu al evinde ağırla biz o ermeni bozmasını statta görmek istemiyoruz...
Turgay 2 yıl önce
Rüyalarda buluşursunuz kupayla

Gelişmelerden Haberdar Olun

@