Trabzonspor'dan Acı Reçete!

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden, "Şimdi gerçeklerle yüzleşme zamanı" başlığı altında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Başkanımız Muharrem Usta ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Kasımpaşa maçı öncesinde bir araya gelmiş, kulübümüzün

Trabzonspor 27.12.2015, 16:34
Trabzonspor'dan Acı Reçete!
Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden, "Şimdi gerçeklerle yüzleşme zamanı" başlığı altında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Başkanımız Muharrem Usta ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Kasımpaşa maçı öncesinde bir araya gelmiş, kulübümüzün içinde bulunduğu durumla ilgili olarak değerlendirme toplantısı yaparak bir dizi kararlar almıştır. Bu toplantı sonrası Başkanımız Muharrem Usta yapılan değerlendirme ve alınan kararlarla ilgili olarak tüm taraftarlarımız tarafından da bilinen önümüzdeki acı reçeteyle yüzleşmenin ve bir an önce camiamızın da desteğiyle gerekli uygulamaların hayata geçirilmesinin gerekliliğini vurgulamıştır."
Buna göre bordo-mavili kulübün, ilk yarının sona ermesiyle hayata geçirmeyi planladığı maddeler şöyle sıralandı:
 
1 - Bundan böyle giderler ciddi bütçe disiplini içerisinde asgariye çekilecek.
2 - Kadroda revizyona gidilerek kadro ve bütçe disiplini sağlanacak.
3 - Takım içi ücretler planlanan sınırlar içerisine çekilerek oyuncular arasında hakkaniyetli hale getirilecek.
4 - Devre arasında kaliteli oyuncu bulmanın zorluğu göz önüne alınarak mümkünse eksik bölgelere öncelikle takas yöntemiyle iyi oyuncu takviyesi yapılacak.
5 - Yapılan analizler sonucu bazı oyuncularla onların da bundan sonraki futbol hayatlarının daha sağlıklı ve verimli geçmesi adına yollar ayrılacak, kadro ideal sayıya oturtulacak.
6 - Teknik Direktör konusundaki yol haritamız olağanüstü bir durum olmadığı taktirde en kısa sürede netlik kazanacak.
7 - 1461 Trabzon'un 8 Ocak’ta kongresi yapılarak yeni yönetimi belirlenecek ve tüm sorunlarına köklü çözümler üretilecek.
8 - Kulübün kurumsal bir yapıya oturtulması için konunun uzmanlarınca çalışmalar başlatılmış olup bu çalışmalar doğrultusunda yeniden yapılanma hamlesi başlatılacak.
9 - Trabzonspor Etik Kuralları" adı altında Trabzonspor Anayasası hazırlanarak camiamızın görüşüne sunulacak.
10 - TOKİ ile yapılan görüşmeler sonucu stat yeni sezona yetişecek ve bir dünya kulübüyle açılış maçı yapılacak.
Yorumlar (5)
sudenaz topal 5 yıl önce
Şimdi yakınma zamanı değil . Seçimden önce büyük bir krizin olduğunu herkes biliyordu. Bu yönetim ne dedi bizde öncelik sportif başarıdır..Sözlerin tutulmasını bekliyoruz.
camoka 5 yıl önce
tamam bir tür tedbir alınabilir amma bu tablo çok iyi biliniyordu iho neden hemen aklandı bu tabloyu bu hale getirenler neden hesap vermedi ne yani bedeli her zaman trabzonspor mu ödeyecek ne çabuk yana yattı çamura battı muhabbeti başladı kulüp batmış çıkmış çokta tın yani satılacak her topçu satılabilir bir kaçı dışında mahalle topçuları bunlar başarı yoksa yönetimin anlamıda yok büyük umutlarla gelen yönetim bu

SON OLARAK ALINAN KARARLARDA DURMAK LAZIM YÖNETİM İYİ İŞLER YAPMAK ZORUNDA YOKSA ÇOK ANLAMI YOK
tuğra 5 yıl önce
acı reçete çıkmış olabilir ama bu sene sonuna kadar planlı gidilirse ve şu yabancı oyuncu anlayışı değişirse hem sportif hemde ekonomik başarı gelir Trabzonsporun tekrar taraftarını kazanması gerekiyor buda doğru transferlerle ve iyi futbolla olur.Bunu idrak edemediği müddetçede hiç bir yönetim başarılı olamaz taraftar kanmıyor artık bir atılım bekliyor bu atılmıtarı taraftar görürse zaten maça gider takımını destekler o kadar açık ve net.
kadirsen 5 yıl önce
Bu aci recete trabzonsporu insallah düzlüğe cıkarır su an sportif başarı beklemek bu yönetimden haksizlık olur zaten muharem usta hedef 50 yılda sampiyonluğa sloganıyla secildi heme sampiyon olacaz demedi bunun bedelini neden bu yönetime kesiliyor gidin iho yakasına yabışın ondan hesab sorun trabzonu ciftlik gibi kullandi bu saaten sonra yapılacak her transfer trabzonu bir adım daha iflasa getirir muharrem ustadan ben ümitliyim hele bir düzlüge cıkalım.elimizde olan futbolcular kacmasında paraları ödensin sezon sonunada yeni takımın adımları atılacak inşallah.
Serkan 5 yıl önce
TS de Piyasanın çok üstünde para alan oyuncular var bunların durumu çözülmeli.Kadroya giremeyen oyuncular gerekirse bonservissiz verilip külfetten kurtulmalı kulüp.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@