Trabzonspor’da yönetim para arıyor!

Trabzonspor'da ödemeler için bugün son gün

Trabzonspor’da yönetim para arıyor!

Haber61 Spor Servisi

Lisans işlemlerinin yetiştirilmesi için bordo mavililer kaynak arayışında

Trabzonspor’da yönetim yaklaşık 20 Milyon TL’lik ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve lisans çıkarılabilmesi için kaynak arayışını sürdürüyor.


BUGÜN SON

Bordo mavili ekibin bugün akşama kadar ödemeleri yapması gerekirken, ödemenin yapılamaması halinde kulüp lisans alamayacak.

Trabzonspor bu noktada arayışlarını sürdürürken başta Başkan Ahmet Ağaoğlu olmak üzere yöneticiler Önder Bülbüloğlu, Mehmet Yiğit Alp ve Ertuğrul Doğan olmak üzere yönetim yoğun şekilde kaynak arayışını sürdürüyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 7 ay Önce

şu adamlara trabzonsporda görev verenler utansın ...hemde yerliler...

Kazım Hacıömeroğlu
Kazım Hacıömeroğlu - 7 ay Önce

Aykut Denir kardesim muslumanligini cok iyi yaşıyorsun. Sunnete de uyuyorsun. Delikanliligina da tek soz yok. Ancak benim bildigim musluman merhametli olur. Hak etmedigi parayi almaz. Hele faiz Allah korusun hic yemez guzel kardesim. Siz basarili olmus unlu futbolcularsiniz. Cocuklarimiza rol modelsiniz. Bunun izahi olmaz.
Oyle ya cocuklarin hayran oldugu unlu futbolcu Aykut Demir faiziyle birlikte on milyon lira aliyor Trabzonspor dan hem de gunu gunune.
VAllahi bir ugandali olsaydi keske yerinizde inani kulube daha anlayisli davranirdi. Bir Kolombiyali daha insafli davranirdi.
Aykut Demir hukuka saygimiz var EyvAllah. Ama aldigin haram kardes. Sirf TS batsin diye haram yemen cok yanlis. Ustelik cocuklar Kur'an' da yasaklanan faizin sayende ALLAH korusun helal oldugunu zannedecek. VAllahi o helikopterle şaşalı gelisine sevinmistim. Meger İHOSHOW'un başlangıcıymis. İboshow vardi ya onun gibi. O artik muteahhit. Hem de devletten milyonlarca liralik müteahhit.
Vijdanin bilir kardesim.

Dalman
Dalman @Kazım Hacıömeroğlu - 7 ay Önce

Ne dini ne imani hayat paradır.parasiz adam şerefsiz adamdır.faiz fakire haram zengin olunca sorun yok.aykut 10 milyonun 1 milyonu ile bir cami yaptırır ve hacca gider ver elini cennet.anladikmi.

:)
:) - 7 ay Önce

çok tuhaf ne müslümanlığı bırakırlar nede faizi ???

Zeki
Zeki - 7 ay Önce

Bunları özel uçaklarla getirip sonra göndermek için zemin arayan vede hiç ataştırmadan keyfi feshi yapan yöneticilerden ve o döneöin başkanlarından alacaksın parayı sayın ağoğlu dava açın bırakmayın yakalarını neden kongrede ibra ettiniz delegeler sizlere soruyorum şimdi nerden ödenecek bu kadar tazminatyazık günah değilmi bu kulübe hiç utanma yokmu sizlerde konuşmaya sıra geldimi mangalda kül bırakmıyonuz şimdi sesiniz çıkmıyo utanmaz reziller batırdınız kulübü sizin gibi başkanları Allah bildiği gibi uapsın iflasefer inşAllah batarsınız.

Mehmet emir koç
Mehmet emir koç - 7 ay Önce

millet asgari maaşla çalışıyor siz milyonlarla çalışıyonuz halenda oynadınız takımdan tazminat istiyorsunuz yazıklar olsun

CR
CR - 7 ay Önce

Haram zıkkım olsun

tarıkbuğra
tarıkbuğra - 7 ay Önce

herkesın günahı sevabı kendıne.aykut demir faiz yemiş bizene?kimse 4x4 değildir.belki o faizi gidip fakir fukaraya dağıtıyordur.maçlara gidip ona buna küfür ettiğimizde günah olmuyorda başkaları faiz yıyınce mı günah oluyor.asıl hesap sorulması kişi onu özel uçakla trabzona getırendir.gidip faiz parası ondan istenmeli

Ugur şirin
Ugur şirin - 7 ay Önce

Siz her sakal bırakani her camiye cumaya gideni iki dua okuyanı cübbe giyip fes takanı müslümanmi mi zannediyordunuz faiz harammıs adamları tüm hayatı faiz döviz ülkeninde öyle tüm memur ve emeklilerin maaşı faizle odeniyir 7/24 bu ülkede devlet eliyke kumar oynatiliyor idda dan tut sayısal loto ya at yarişına kadar adamda faiz haram diyor sen hangi ülkede yaşadıgınķ bilmediginden zaten ülke batti bak euro 7 dilar 6.50 sen otur dua et


banner393

banner426

banner443

banner441