banner526

banner533

banner513

“Trabzonspor’da yıkım operasyonu var”

Muharrem Usta maaş farkları iddiaları konusunda açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 26.10.2017, 18:44
“Trabzonspor’da yıkım operasyonu var”

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta oyuncular arasındaki maaş farklarının sorun yarattığı iddiaları ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.


Usta, “Trabzonspor’un kötü gittiği günde, yangının üstüne körükle gitme operasyonu var. Takım içinde maaş farkları tabi ki olacak. Bu her kurumda ve her kulüpte böyledir. Vallahi de billahi de bu bir yıkım operasyonu. Ben Onur’la görüştüm, bana şunu söyledi “Ben yıllardır buradayım. Yıllardır en çok ücreti ben aldım. Servetimi buradan yaptım. Bir kuruş istemiyorum. Benim üzerimden takımı yıpratmaya çalışıyorlar. İstiyorsanız açıklama yapayım” dedi. Açıklama yapmasını istemediğim halde yapıp bunları söyledi. Bu dedikoduları Trabzonspor’u yıkmak için bilerek yapıyorlar. Bu kulübe kimse fitne fesat sokmasın. Trabzonspor için ölürüz deyip, içeriye şu oyuncuları aldılar içerisi yıkıldı diyorlar yazıktır.” dedi.
 
Yorumlar (4)
Davut 3 yıl önce
Onur adamdır. Mamalanamayan belediye memuru taraftar dernekleri sussun
Molla 3 yıl önce
Tamam almasın o zaman ciksin desin almiycam 2 3 sezon.serveti burda yapmiş nasil olsa.boş mukaveleye imza atarim isini gecsinler.izmirde gayrumenkul işi yapmaya benzemiyo bu iş.belkide akli orda o arsa kac lira bu daire dukkan aldik satabilecekmiyizsatabilecekmiyizdiyemi dusunurken 6 yiyor.
61 3 yıl önce
Ağzı olan konuşuyor
Kocaeli 3 yıl önce
Onur Trabzon'da olmayı hak etmiyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@