banner491

Trabzonspor'da transfer yattı!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalar yaparken transfer konusuna da değindi.   "Çok zorunlu olmazsa transfer yapmayacağız" diyen Muharrem Usta, "Belki bir kişi, takasla yapabiliriz ama sezon sonunda revizyona

Trabzonspor'da transfer yattı!
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalar yaparken transfer konusuna da değindi.
 
"Çok zorunlu olmazsa transfer yapmayacağız" diyen Muharrem Usta, "Belki bir kişi, takasla yapabiliriz ama sezon sonunda revizyona ihtiyaç var. Scout ekibiyle düzgün tarayarak, sezon sonu en yüksek isabetle gelecek sene yükselme dönemine geçiş yapmalıyız" ifadelerini kullandı.Başkan Usta, oyuncuların alacakları konusunda şubat ayından itibaren düzenli ödemelere geçeceklerini kaydetti. Başarıyı hep birlikte yakalayacaklarını belirten Usta, şunları kaydetti:"Hami hocanın sırtında değil bu başarıyı veya başarısızlığı yakalamak. Geleceğiz sezon sonu tekrar oturacağız. Şimdi ne yapıyoruz, bir sene daha devam ediyoruz, edeceğiz. Sezon sonu oturacağız. Çeşitli sorunlarımız var, planları birlikte yapacağız. Hocamızın sağında solunda, her tarafında olacağız. Hami hocama başarılar diliyorum. Sadi hocam geldiğimizde altyapının başındaydı, onunla devam ettik. Altyapıyı istiyor, hep özlüyor. Onun da elinden gelenin en iyisini yaptığından eminim."Trabzonspor'un sezon başında futbolcu bütçesinin vergiler dahil 155 milyon lira olduğunu vurgulayan Usta, "Güncel rakam ise 100 milyon liradayız. Hedef 100 de değil, yaklaşık 85 milyon liralar" değerlendirmesinde bulundu.
 
- Sol bek ve santrafor transferi
 
"Transfer mümkünse yapmayacağız" diyen Muharrem Usta, sözlerini şöyle tamamladı:"Belki sol bekte takas yöntemiyle ücret ödemeden değiş tokuş yapabiliriz. O da olmak zorunda değil, olabilir. İkincisi santrfor bölgesi. Dünyada kimse ara dönemde iyi oyuncusunu vermez, çok da isabetli transfer olmaz. Bizde ismi geçen değerli bir oyuncu var Trabzonlu Muhammet var. Bizimle de Trabzonspor ile görüşmeleri var. O konuda da kesin olarak sonuca varılmış herhangi bir şey yok. Teknik heyetle bugün konuşacağız yine. Bugün belki solbekle veya öyle bir şey olabilir, hiçbirisi de olmayabilir. Keşke Trabzonspor'un derdi 2-3 tane oyuncu olsa da alsak bitirsek. Bu kadar da basit olsa."

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
numan altuntaş
numan altuntaş - 4 yıl Önce

niye başkan oldun o zaman?

Amsterdam
Amsterdam - 4 yıl Önce

Adam sonunakadar hakli kinse devre arasi iyi iyuncusunu satmaz

ali duran
ali duran - 4 yıl Önce

en azından Muhammet'i alın adam Istanbul takımlarında oynarsa içim sızlar

Davut yazıcı
Davut yazıcı - 4 yıl Önce

Bu işi yapamayacağı 1461 takımına gelen yönetimden belli.bu sacma sapan işi İHO bile yapmazdı.ben bu başkandan pek emin deyilim.

Reis
Reis - 4 yıl Önce

Ya Başkan anladık anladıkta ozaman niye aday oldun diye sormazlarmı şimdi sana. Lütfen mazeret üretmeyi bırak. Bu takımın bu durumda olduğunu sen baştan biliyordun. Tez Zaman'da çıkış planını devreye sok, yoksa inan senin tahtın bile sallanır çünkü bizde artık sabır kalmadı

Yilmaz Topal
Yilmaz Topal - 4 yıl Önce

Usta ve ekibini istifaya davet ediyorum bunlarda bu kulubu yonetecek ne kapasite nede vizyon var

Turgay
Turgay - 4 yıl Önce

Gel de sen ağlama

oflu yasar basar
oflu yasar basar - 4 yıl Önce

Muharrem usta birak hemen istifa et ve git ben ofdan oflu yasar basar isin gůcůn artislik


banner441

banner472