Trabzonspor’da taraftar üzdü! Ortalamanın altında…

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu Haber61’e özel açıklamalar yaptı.

banner432

Haber61 - Spor Servisi

Ankara’da yapılan Trabzon Günleri’ne katılan Trabzon başkanı Ahmet Ağaoğlu “Taraftar ortalamamız düştü. Gelmiş olduğumuz noktayı şampiyonlukla değerlendirmemek lazım. Geleceğin temellerini atıyoruz, gelsinler zevk alsınlar” ifadelerini kullandı.

Ahmet Ağaoğlu “İntikam söylemleri bize yakışan şeyler değil. Taraftar desteğimiz düştü. Ortalamamız 29 bindi 26 bine düştü. En son oynadığımız maç 21 bindi. Biz taraftar desteğiyle buralara geldik. Onu altımızdan çektiklerinde sıkıntılı günler yaşarız. Gelmiş olduğumuz noktayı sadece bir sıralamayla ve elde edilen skorlarla ve şampiyonlukla değerlendirmek yanlış. 2-3 sene sonra ligi domine edecek bir takımın temellerini atıyoruz. Gelsinler bundan zevk alsınlar.” Dedi.

Abdulkadir’in Bursaspor’a attığı golü canlı izleyenler çok şanslı diyen Ağaoğlu, 10 maçta bir oluyor deseler 10 maçın hepsine giderim diyerek “Cumartesi 4 diyorlar, Pazar günü 7 diyorlar saat oturtamadık bir türlü. Ama Cumartesi 4, köye gidecekler için iyi bir saat. Gelsin taraftarımız keyif alsınlar aynı şeyi futbolculara da söylüyorum ve oynadığınız oyundan keyif alın diyorum. Cumartesi günü bütün taraftarlarımızı stada bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 16:25

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet TS
Ahmet TS - 5 ay Önce

ŞU MALATYA YA 7 TANE PATLATIN BEEEE
, HER PATLATTIĞINIZ BİR ONURA, BİR BURAĞA KAPAK OLSUN...

Muhibbi
Muhibbi @Ahmet TS - 5 ay Önce

Onura laf eden nankordur

ali
ali - 5 ay Önce

stada düzgün bir toplu ulaşım olmadığı sürece boşa uğraşma. kombinesi olmasına rağmen bu nedenle gelmeyen çok var

Taraftar
Taraftar @ali - 5 ay Önce

80 90 larda millet stadın önünde gece çadırda konaklardı dostum sen neden bahsediyorsun şimdikilerde kendini taraftardanmı sayıyo bırakın gidin işinize ya herşeyde bir homurdanma tatminsizlik. Taraftar dediğin vefakar olacak iyi günde kötü günde okadar.

61Sevdalı61
61Sevdalı61 - 5 ay Önce

ilk yarı oynadığınız oyundan zevk alırdık sağdan soldan göbekten ataklara çıkardık şimdi geriye geriye ver kaleciye orta sahada top çevir bayıyor bizleri izlemeye değer olsun bilet fiyatı ne olursa olsun taraftar izlemeye gelir

ömer çoban
ömer çoban - 5 ay Önce

bu şehrin çoğu cumartesi çalışıyor başkaaannnnn

banner426