Trabzonspor’da seçim heyecanı başladı! Listeler teslim edildi!

Trabzonspor’da Ağaoğlu yönetimi listesini Divan Kurulu Başkanlığı’na sundu.

Trabzonspor’da seçim heyecanı başladı! Listeler teslim edildi!
banner432

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor’da yaklaşan Genel Kurul öncesinde başkan adaylarının listelerini Divan Kurulu’na sunmaları bekleniyordu. Ancak Ahmet Ağaoğlu yönetimi listelerini çoğunluk aranmayan ve yarın yapılacak olan Genel Kurul öncesi sunmayı düşünmüyordu ancak Divan Kurulu’ndan gelen uyarı sonucunda listeyi bugün sundu.

23 Kasım’da Cuma günü yani yarın yapılacak Genel Kurul’un çoğunluk aranan ilk toplantısı için Ağaoğlu yönetimi 361 delege imzasıyla birlikte listesini bugün Divan Kurulu’na sundu. Başkan Ahmet Ağaoğlu ile birlikte 7 kişiden oluşan listede yedek yöneticilerin ağırlıkta olduğu öğrenilirken, çoğunluk sağlanma şartı olmayan ve 1-2 Aralık’ta yapılacak olan Trabzonspor’un yeni başkanının seçileceği Genel Kurul’un ikinci toplantısından önce 27 Kasım’da yönetim kurulu aday listesinin tamamını Divan Kurulu’na sunacağı ve kamuoyu ile paylaşacağı öğrenildi.

Bu tarihe kadar liste çalışmalarını sürdürecek Ağaoğlu’nun mevcut yönetimde bulunan bazı isimlerle yolları ayırabileceği ve onların yerine gelecek isimler için çalışmalar yaptığı gelen bilgiler arasında yer aldı.

Ayrıca yapılacak Genel Kurul’da seçilecek olan Sicil Kurulu ve Disiplin Kurulu listeleri de bugün Divan Başkanlığı’na sunuldu. Sicil Kurulu için Osman Çavuşoğlu, Disiplin Kurulu içinse Av. Haluk Raci Gençosman listelerini Divan kuruluna sundular.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aristo
Aristo - 12 ay Önce

Kazım fener sen işine bak. Herkesin tuttuğu kendine senin fener daha 3 ğün oldu hocayı şutladı liğin dibindesiniz azizmi alimi trübünleriniz bölünmüş aziz i arar hale gelmişsiniz sen Trabzona laf sokmaya çalışıyorsun önce kendini düzelt o devleti ve federasyonu arkanıza alıpta çaldığınız kupayıda ge ğetirin ayıp başkanınız neden hapis yattı kupa çalmaktan hırsızlıktan insan utanır tabi insan olursa sizden beklememek lazım

Kazım fener
Kazım fener @Aristo - 12 ay Önce

Biz hırsızlıkla büyüdük şike yaptık yapacağız da teşfik de verdik ne oldu :) uefayı da bağladık 2011den beri yılda ortalama 3 teknik direktör ve 800 milyon borç yaptınız yapmadınız mı ? Son yedi yılda pazar akşamı hakemle medyayla stres ve gerilimle yine istediğimizi alacaz gerçekler bunlar ama siz yine ünala sallayacak burak ve onuru konuşacak başa saracaksınız sonuç 2011den iki askeri daha harcadınız :) aslında acınacak haliniz var yaaa bir de tribünde sizin taraftar gurubunuz var mı ? Gsnin ultra aslan bjk çarşı biz gençfbliler sizin kim ? Hangi gurup var ? Eskiden büyüktünüz ama şimdi yoksunuz 2 maç kazanmayla olmuyor bu işler olmayacak ve kulübünüz kapanana kadar birbirinize saygı göstermeyecek küfür edeceksiniz yazıkkk:)

Kazım fener
Kazım fener - 12 ay Önce

Biz fenerliler maçı düşünürken siz hala seçim heyecanındasınız:) 3 puana çok yaklaştıkkk çokkk :) bir de aranızda kavgalarınız çok hoşumuza gidiyor hani yarınız ünal iyi diyor yarınız ünaldan adam olmaz diyor ya bir de güvenemiyorsunuz ne ünala ne ağaoğluna müthişsiniz :)

?
? @Kazım fener - 12 ay Önce

kazım fener bahsettiğin konularda fenerden daha iyisimi var...siz kendi çalkantılarınıza bakın....iyi bi galibiyet aldınız bu sezon :)))

61
61 - 12 ay Önce

Güven sorununun alasını siz yaşadınız kazım efendi öyleki sahadaki futbolculariniza bile güvenmeyip 18 maçın 17 sinde şike yaptığınızı artık bütün dünya biliyor :))

Aristo
Aristo - 12 ay Önce

Son noktayı koyayım. Kazım fener mi neysen artık trabzonspor büyük olmasa senin gibi biri bile trabzonspor hakkında bu kadar ayrıntıyı bilmez ilğilenmez ve bu siteyide takip edip okumaz ts ne kadar büyük ki anla sen bile o zekanla hem mali durumları henm idari hemde teknik konuları ezberlemişim aferim sana ts yi takip etmeye devam et dersinede iyi çalış

banner472

banner441