7m


7m

hyundai

Trabzonspor’da Nwakaeme’nin sakatlığında son durum!

Trabzonspor’un yıldızı Nwakaeme’nin sakatlığı yarın netleşecek.

Trabzonspor 13.12.2021, 15:40 13.12.2021, 15:57
Trabzonspor’da Nwakaeme’nin sakatlığında son durum!

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor'da sakatların durumları netleşmeye başladı.

Sakatlıkları bulunan Gervinho ve Erce Kardeşler'in dışında, Trabzonspor’un Süper Lig’in 16. Haftasında Antalyaspor ile karşılaştığı ve 2-1 kaybettiği maçta sakatlanan Nwakaeme’den haber var.

Yıldız oyuncunun MR’ının yarın çekileceği ve Hatayspor karşılaşmasında oynayıp oynamayacağının çekilecek bu MR’dan sonra belli olacağı belirtildi.


Yorumlar (7)
bayburtlu 6 ay önce
En azından bu hafta dinlensin. Takım o olmadanda kazanmayı öğrensin. Zaten bu takım bir futbolcunun ayağına bakıyorsa eyvahki ne eyvah!
Özgür Ustaoğlu 6 ay önce
Abubakar vakasıyla karşı karşıyayız, metot aynı
Özgür ata 6 ay önce
Wakaeme bundan sonra dikiş tutmaz, sene sonu korkarım ki fenere imza atar. Yönetim Wakaeme’ye imza attırmak için çok geç kaldı, bunu çocuklar bile görebilir. Sosa, Novak örneklerinde gördüğümüz gibi içimiz acıya acıya Wakaeme’yi şikebahçe formasıyla seyrederiz. Sonra da yönetim onun yerini doldurmak için 5 tane vasat topçu getirir ama toplamı Wakaeme etmez. İnşAllah ben yanılırım ama biz bu filmi yıllardır seyrediyoruz.
ismail 6 ay önce
nwakame tabiki önemli ancak antalya macında defanstan topu alıp ileriye topu taşıyamadık, bakasetas ve ömür e ihtiyaç var
çaykaralı 6 ay önce
inşAllah bişe çıkmaz oynamayınca takımım hali ortada
ALP TÜRK 6 ay önce
devre arasına bir şekilde kazanarak girmemiz lazım bunda en etkili faktör taraftar olacaktır...İkinci yarı Afrika kupası eksikleri, kas adale problemleri futbolcularda sıklıkla görünecek bu işi buraya kadar getirmişken bırakmayalımm... aksi taktirde bizi süreç çok yıpratır..
devran 6 ay önce
artik bundan hayir gelmez birakin gitsin kaldiramiyor daha

Gelişmelerden Haberdar Olun

@