7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor’da kampa götürülmeyen isimler netleşti

Trabzonspor’da 13 futbolcu kampa götürülmedi.

Trabzonspor 04.07.2022, 11:44 04.07.2022, 11:56
Trabzonspor’da kampa götürülmeyen isimler netleşti

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında yapacağı ilk kamp için Slovenya'ya gitti.

Trabzon Havalimanına gelen kafile buradan özel uçakla Slovenya'ya hareket etti.

Kamp kadrosunda 13 futbolcu yer almadığı görüldü.

Trabzonspor’da Erce Kardeşler,Trondsen, İsmail Köybaşı, Abdulkadir Parmak, Flavio, Yunus Mallı, Diabate, Salih Kavrazlı, Enis Destan, Batuhan Kör, Fode Koita kampa götürülmeyen isimler oldu.

Ayrıca tedavi süreçleri devam eden Gervinho ve Peres de kamp kadrosunda yer almadı.


Yorumlar (4)
kadro yetersiz 1 ay önce
Bildiğimiz Abdullah avcı tarzı genclere önem vermeyen hoca.Şimdi enis destanı ve batuhan kör neden kamp kadrosuna almamış ne kadar sans verdinki bu oyunculara almıyorsun..gecen senin son maçlarında sampiyonluğu garantıledikten sonra 1 maçta gençlere sans verebilirdin ama vermedin..bu 2 oyuncuya destek verilmeli.zaten acıklamış olduğun kadro ile trabzonspora acil 6-7 tane oyuncu lazım transferler gecikti.Bu sene gecen yıl gibi olacak bi lig değil son 8 maçda da gördük kadronun çok yetersiz olduğu..acilen transferler lazım yoksa bu kadro ile en fazla 8.olabilirsin..
Erdem 1 ay önce
Bundan önceki transferlerin bazıları Avcıdan önce yapıldığı için eleştirmiyorum. Fakat transfer önceliğimiz olmamalı artık kadrodaki çoğu futbolcudan verim alma önceliğimiz olmalı. Transfer savrukluğu en aza inmeli. Hayde çok çok iyi bir kamp dönemi temennisi ile.....
Erhan 1 ay önce
Geleceğin yıldızlarını kadroya almiyorsun, çok enteresan... Batuhan, Enes ve Salih futbol hayatlarını bitirmek için mi transfer edildi diye Abdullah Avcıya sormak lazım
Batuhan ??? 1 ay önce
Hepsi tamam da şu Batuhan'a şans verilmedi ya. Yazık çok yazık... İnşAllah başkan bu genci de harcatmaz da alttan gelecek gençlerin şevkini kırmaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@