alexa metrics

banner536

Trabzonspor’da golcü hamlesi! Onay verildi!

Trabzonspor golcü transferinde yeniden atağa kalktı.

Trabzonspor 07.08.2021, 15:05
Trabzonspor’da golcü hamlesi! Onay verildi!

Transfer döneminin hızlı ekiplerinden Trabzonspor’da çalışmalar devam ediyor.

Bordo mavililer Ekuban’ın gidişi ve Koita’nın sürekli sakatlanması nedeniyle forvet hattına transfer yapmak için yeniden atağa kalktı.

Listenin ilk sırasında yer alan Cornelius konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor.

Transfer için Parma kulübü ile anlaşma sağlanan oyuncu için menajeriyle görüşmeler sürüyor.

Trabzonspor’un futbolcu ile anlaşması sonrası imzalar atılacak.


Yorumlar (26)
Taraftar 6 ay önce
Defalarca yalvardık koitayı almayın diye bu adam kronik sakat ama yönetim alışmış tabi çöplere kronik sakatlara milyon euroları vermeye koitayı alacağına bu adama biraz daha fazla ver iyi bi forvetin olsun diabate diye oyuncu almışlar 2 maç oynamış kiraya veriliyor ama maaşını trabzonspor ödüyor beceriksizler
Lâedrî 61 6 ay önce
Demekki birilerinin cepleri doluyor, bunun başka bir izâhı mümkün değil.
HAKİKAT 6 ay önce
yahu neye, niye üzülüyorsun! sen sanıyor musun bunlar şampiyonluğun kadrosunu oluşturmanın transferleri! takip ettiğim yaklaşık 20 senede Trabzonspor'da aynı masallar,aynı hikayeler 'o sene bu sene, hayde şampiyonluğa, seneye kesin şampiyonuz,,,, merak etme TS'yi yönetenlerin hiç bir zaman şampiyonluk amacı olmadı, sadece öyle görüntü verdiler. her gelen yönetim TS'den ya bir yere müdür,milletvekili olmuştur ya da transferlerden,şurdan burdan dünyanın parasını vurup zengin olmuştur(hacıosmanoğlu gibi). Her seçimle gelen yönetimler TS'yi sağılacak bir inek gibi görüyorlar. TS'nin tek kurtuluşu 1) siyasetten tamamen kurtulacak 2) samimi, dürüst ve onurlu ve de paralı bir etkin grubun(konseyvari bir yönetim) sahipliği altında yönetilecek. başka yolu yok bu işin, TS'ye LAFEBELİĞİYLE GELENLER; BATAKLIK, ENKAZ OLARAK BIRAKIP GİDİYORLAR!!!
Bordo 6 ay önce
Yeni transfer olan koita haberde sürekli sakatlanması yazması nedir buna bile bile lades denir yani böyle bir durum varsa neden transfer edildi enteresan.
Kemalettin 6 ay önce
Koita yönetim üzerinde şüphedir, lekedir. Abartılı transfer ücreti yönetime çok eksi puanlar getirdi. Bizi üzdü
Erdem 6 ay önce
Cornelyus un bize faydalı olacağını düşünüyorum bu yüzden gelsin isterim. Fakat şehri sevmez, Trabzon insanına alışamaz yok sevgilisi Kenya da imiş bu da onu çok özlemiş bu gibi meseleler olmaz ise birde 2 milyon € nun üstünde yıllık ücret istemezse bize gelsin isterim. İnşAllah şampiyon oluruz oradan gelen para ile seneye çok daha iyi bir forvet almak nasip olur.
Lâedrî 61 6 ay önce
Hadi hayırlısı. Bu sefer olur inşAllah. İyi bir golcü, alabilirsek forvet sorunumuz kalmaz, ligin tozunu attırırız, Allah'ın izniyle.
Osay61 6 ay önce
Ukraynalı Artem olmaz ise en iyi alternatif Cornelius olur aman kaçırmayalım.
Zorlu 6 ay önce
Ya Allah aşkına bu neyin kafası. 35 maçta 5 gol, 3 asist ile oynayan bir oyuncuyu golcü diye Trabzonspor'a nasıl almaya çalışırsınız. Hiç mi başından bu adamı takip etmezsiniz. Sizin scut ekibiniz ne iş yapar?
Bu adamın Afobe'den bir farkı yok, fiziğine rağmen ağır bir oyuncu olduğunu görmüyor musunuz.
Ama olsun bu dünya bonservis bedeli öder kendisine de astronomik ücret verirsiniz, seneye de bir r başka takıma kiralık gitsin diye yalvarır, aldığı yıllık ücretinin yarısını da cepten verirsiniz. Nasıl olsa yapmadığınız iş değil ya....
Kaptan 6 ay önce
koita yı almasaydık başka bir sağlam golcü alsaydık caniniyi elde tutsaydık alternatifli sağlam bir forvet hattı olsaydı.Bazı maçlarda çift santrafor oynayabilen takım olabilseydik.
Kocaeli Spor 6 ay önce
Koita nın sürekli sakat olduğunu bilmeyen yok. 3 yıllık garanti paraya ve imza parasını aldı. Ne mutlu ona. ????
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@