Trabzonspor'da feda operasyonunda sıradaki iki isim

Trabzonspor'da Yönetim bu sezon 1 milyon 650 bin, gelecek sezon ise 1 milyon 750 bin euro alacak olan Erkan'a 'Feda' operasyonu kapsamında 1 milyon euro'ya inmesi teklif edilecek. Yine bu sezon 3 milyon 744 bin TL, gelecek sezon ise 4 milyon 32 bin TL'ye

Trabzonspor 04.02.2016, 08:32
Trabzonspor'da feda operasyonunda sıradaki iki isim

Trabzonspor'da Yönetim bu sezon 1 milyon 650 bin, gelecek sezon ise 1 milyon 750 bin euro alacak olan Erkan'a 'Feda' operasyonu kapsamında 1 milyon euro'ya inmesi teklif edilecek.

Yine bu sezon 3 milyon 744 bin TL, gelecek sezon ise 4 milyon 32 bin TL'ye oynaması gereken Sefa'ya da 2 milyon TL önerilecek. Başkan Muharrem Usta iki oyuncu ile görüşecek.

 

Yorumlar (3)
Osman 5 yıl önce
Ne anlaşılmaz bir şey bu. Sefa dan indirim bekleyeceğinize satın gitsin. Hem top oynamıyor hemde ne çok para alıyor öyle. En güzel feda bence veda etmesidir.
murat almanya 5 yıl önce
Yani bu sefa yilmazda bu paraya oynuyor sa gerisini artik dusunemiyorum yazik bu adam ikinci ligde oynuyamaz yani eski baskan resmen klubun paralarini benim gozumde iki kurusluk oyunculara dagitmis bu klup olmus agliyani biz taraftarlariz bence bu takimdan daha cok gidecek oyuncu var yaziklar olsun
Recep ayar 5 yıl önce
Bence bu feda operasyonu hic iyi bir sey degil. Düsünün bir iscinin maasini yükseltecek yerde düsüreceksiniz ve sonrada o isciden verim almayi bekleyeceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@