Trabzonspor’da dengeler değişti! İşte en çok kazanan yerli futbolcu…

Trabzonspor gelecek sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdürürken takım içi ücret dengeleri de değişmeye başladı.

Trabzonspor 30.07.2021, 12:48 30.07.2021, 13:45
Trabzonspor’da dengeler değişti! İşte en çok kazanan yerli futbolcu…

Haber61 Spor Servisi- Trabzonspor, teknik direktör Abdullah Avcı önderliğinde gelecek sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanıyor.

Bu noktada transfer çalışmalarını sürdüren ve önemli isimleri kadrosuna katan bordo mavililere bu durum maliyet olarak da yansıyor. Yıllık tavan ücretin 1.5 Milyon Euro olarak uygulandığı Trabzonspor’da bu durum yıllık imza ücretleriyle aşılmaya başlanırken yeni transferlerin çoğunluğu takımın en çok kazananları haline geldi.

dorukhan toköz trabzonspor Haber61'in derlediği bilgilere göre; Fırtına’da en çok kazanan yerli futbolcu geçen sezonun devre arasında transfer edilen Yunus Mallı iken artık Dorukhan Toköz oldu.

Yunus Mallı imza parası haricinde yıllık 8 Milyon 930 Bin TL garanti ücret kazanırken yeni transfer Dorukhan Toköz ise imza parası hariç yıllık 9 Milyon TL garanti ücret kazanacak. Böylelikle Dorukhan Trabzonspor’un en çok kazanan yerli futbolcusu unvanının sahibi oldu.


Bordo mavili takımda Dorukhan ve Yunus’un ardından ise en çok kazanan yerli futbolcu yıllık 5 Milyon TL garanti ücret ile Berat Özdemir ve bir diğer yeni transfer İsmail Köybaşı.

Trabzonspor’un yerli yıldızlarından Uğurcan Çakır 3.5 Milyon TL kazanırken Abdülkadir Ömür 2 Milyon 750 Bin TL yıllık garanti ücret kazanıyor. Bu iki futbolcu için yeni sezon öncesi iyileştirme yapılması bekleniyor.

Öte yandan takımın en çok kazanan isimleri ise yıllık imza paraları hariç, 1.5 Milyon Euro olan yıllık garanti tavan ücret ile sırasıyla Marek Hamsik, Gervinho ve Nwakaeme.

Trabzonspor’da hangi futbolcu ne kadar kazanıyor? Tüm detaylar için tıklayın.

En çok kazanan 10 yerli futbolcu ise şu şekilde;Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (27)
Haçkalı 2 ay önce
Bu adaletsiz maaş politikası bu gidişle patlar.
KALYONCU 2 ay önce
Ekuban'ın gitmek istemesinin en büyük sebebi bu adaletsiz gelir dağılımı, adam bir sezonda 10 gol atıyor yaptığı asistle ortada ama hiç verim vermeyen ads lar ondan fazla alıyor
Bordo 2 ay önce
İsmail mallı yüksek rakam olmuş.
Üzücü 2 ay önce
Daha fazla forma alın bu maaşlarla geçim zor fitbolculara üzüldük. Biri digerinden birmilyon daha az alıyor. Yazık ya ilk işim 300 e forma almak
miraçk 2 ay önce
AYNI BİZİM ŞİRKET çaycı sekreter benden çok alıyor :S
Gerçekler 2 ay önce
Öncelikle herkes bi mantıklı düşünsün eleştirmek için yorum yapmak için yorum yapmasın.
Dorukhan 9 milyon eder mi ?
2. Lig 3. Lig dorukhanlarla dolu hatta bu kadar yö rakamlar istemeden üst liglerde canını vere vere oynayabilecek dorukhanlarla dolu.
Örnek mi erzincanspordan galatasaraya giden kerem performansı ortada biz neden bu rakamları çerez parası gibi kolay kokay çıkartıp öasaya koyabiliyoruz anlamıyorum.
Haçkalı 2 ay önce
Son dönemde yapılan hovardaca harcamalar incelenmeli. Diabate, Dorukhan..vs.
Sürekli ekonomik disiplinden dem vuran Başkan maden mi buldu da haberimiz yok. Üstelik satıştan elde edilen gelir de yok.
Kenan 2 ay önce
Ya diğerlerinede maaş düzenlemesi yapılacak yadaaa bu iş uzun sürmeden patlar
Ahmet Can 2 ay önce
Berat Dorukhani futbol olarak ezer üzerinden geçer. Dorukhan beratin 3 katı kazanıyor. Omurun 6 katı hatta Köybaşı ve yunus malı çöpü bile Uğurcan, Berat ve ömürden fazla kazanıyorsa yönetim resmen batirmis trasferde. Beratin, Ömür ün ve Uğurcanin maaşı dorukhanin maaş seviyesine çıkarılmalıdır
Cepni 2 ay önce
Adaletin olmadığı yerden başarı gelmez. Bu adam bu parayı etmez. Bunun yerine Bursa sporun genç yetenekleri alınmalıdır. Takım ikinci iho patakligina surukleniyor.
Zorlu 2 ay önce
Bu paralar ve bu paraların verildiği oyuncular Avcı'nın TS'a attığı ben büyük kazık olacak. Zira ksbtarın topuzu iyice kaçtı, şiraze bozuldu. Eğer şampiyon olunamazsa Avcı senesi dolmadan giderken alacağı yüksek miktarda (BJK da olduğu gibi) tazminatı ile geride hem ekonomik anlamda hem de sportif anlamda ENKAZ bırakmış olacak.
Nasıl ki bu takım 2011 travmasını 10 yılda zor atlattıysa; bu senenin travması için bir ön beş yıl bekleyecek zavallı Trabzonspor taraftarı.
Bu gün bu saçma sapan transferler için alkış tutanlar yarın başta başkan olmak üzere sorumlulara veryansın edecekler.
Hh 2 ay önce
Yunus malli ne iş yapar..yazik paraya
Araklı. 2 ay önce
Yazıklar olsun
Yunus mallı kim
Dorukhan kim
İkiside çöp.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@