7m

7m

hyundai

Trabzonspor’da Burak Gürdal pişmanlığı

Trabzonspor’da Burak Gürdal pişmanlığı yaşandığı iddia edildi. Bordo-Mavili takımda bir dönem Genel müdürlük görevi yapan ardından İbrahim Hacıosmanoğlu’nun başkan seçilmesinin ile tekrar görev alan Burak Gürdal’dan Trabzonspor’da bazı yetkililerin pişman

Trabzonspor 21.08.2015, 18:32
Trabzonspor’da Burak Gürdal pişmanlığı

Trabzonspor’da Burak Gürdal pişmanlığı yaşandığı iddia edildi.

Bordo-Mavili takımda bir dönem Genel müdürlük görevi yapan ardından İbrahim Hacıosmanoğlu’nun başkan seçilmesinin ile tekrar görev alan Burak Gürdal’dan Trabzonspor’da bazı yetkililerin pişmanlık duydukları ortaya çıktı.

Özellikle Burak Gürdal döneminde yapılan transferlerden istediği verimi alamayan Bordo-Mavililerin bu sezon Sportif Direktör olarak göreve getirilen Süleyman Hurma’dan çok memnun oldukları ifade edildi.

Burak Gürdal döneminde alınan birçok oyuncudan yararlanamayan ve transfer döneminde bu isimleri gönderemeyen bordo-Mavililerin transferde de etkin rol oynayamadıkları iddia edildi.

Burak Gürdal’ın yaptığı transfer görüşmelerinde pazarlıktan yana tavır sergilemediği iddia edilirken, Süleyman Hurma’nın transferde N’Doye transferinde 200 bin Euro’yu vermemek için transferi 15 gün geciktirdiği belirtildi.

Özellikle M’bia, Cavanda, N’Doye, Alper, Okay transferlerinin takıma sağladığı katkıdan memnun oldukları ve Süleyman Hurma’nın işinin ehli bir insan olduğu görüşünde birleştikleri belirtildi.


Yorumlar (1)
Murat Çakar 7 yıl önce
1- MBİA ve CAVANDA Ersun Yanal ın transferi olup Süleyman Hurma ile hiç bir ilgisi yoktur. Aksine Burak Gurdal aşırı derecede pazarlığı yapar. Süleyman Hurma ise 1000.000 euro Alper'e verdirir ama Zeki ve Mustafa yı ücretsiz Kayseriye verir. Süleyman Hurma nın pazarlık yaptığı denilen oyuncuyu 5 hafta sonra görelim. Burak Gürdal un bedava aldığı Medjani bugün 2.000.000 euro ya satacaklar. Burak Gürdal ile Süleyman hurmayı karşılaştırmak doğru olmaz kalite farkı çok fazla

Gelişmelerden Haberdar Olun

@