7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor’da altyapıda devrim! Ağaoğlu Avrupalı şirketi açıkladı

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu altyapı için Avrupa’dan 3 şirketle görüşüldüğünü açıkladı.

Trabzonspor 25.06.2022, 12:12 25.06.2022, 14:51
Trabzonspor’da altyapıda devrim! Ağaoğlu Avrupalı şirketi açıkladı

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, altyapı çalışmaları ile alakalı çalışmayı açıkladı.

Başkan Ağaoğlu, alt yapı için bir model oluşturmak istediklerini ve bunun ile alaklı Avrupa’dan 3 şirket ile görüştüklerini açıkladı.

Ağaoğlu’nun açıklaması şu şekilde;

"Hocamız raporunu verdi, yurt dışında bu tür altyapısı sağlam olan kulüplerin uygulamış oldukları modeller var. Bu modeli oluşturan daha sonra sürekli olarak inceleyen takip eden performansın artması için çalışma yapan 3 şirketle görüşme halindeyiz. Bütün planlama programlama bunun altyapısını yazılımını daha sonra da aylık denetimlerini yaparak, çalışacak. 3 şirketle görüşüyoruz, bunlardan birisiyle anlaşıp yolumuza altyapıda böyle devam edeceğiz. Büyük sıkıntılar yaşadık bunun da farkındayız. Şampiyonluğa kilitlenmiş bir kulüp olarak altyapıya gerekli önem vermediğimiz düşünebilir ama bizim için çok önemli. 2-3 Süper Lig kulübümüzün bu Rezerv Lig olayında büyük payı var."


Yorumlar (3)
türkiye deki en büyük sorun TORPİL adam kollama 2 ay önce
üsteki gelişme çok güzel ama istediğin sistemi kur adil olmazsa adam kayırmacılık olursa o iş yürümez. Kim hak ediyorsa onun önü açılmalı
Erdem 2 ay önce
Neyin projesi Allah aşkına, dikey iniş yapan uzay roketimi bu. Futbol sahası var mı çocukların maç yapabileceği. Bakımları basit ufak sahalar yapın okulların bahçesine, beden derslerinde yada okul sonrası maç yapabilsin çocuklar. Biz İstanbulda maç yapacak yer bulamazdık, yokuş yukarı maç yapardık yolun ortasında kale kurup, top arabanın altına girer ya patlar ya da kim attı kim alacak kavgası.
Ali Fuat.. 2 ay önce
Alt yapı için öncelikle oradaki kimsenin istemediği ve hiç bir niteliği olmayan koordinatör ve birkaç vasıfsız antrenör gitmeli. Sonrası zaten kendiliğinden gelir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@