Trabzonspor’da Aidat yatırmayan üyelere şok - Tam 10 bin 700 kişi…

Trabzonspor’da yapılan çağrılar sonrasında 10 Bin 700 Kişi üyelikten çıkarıldı.

Trabzonspor 18.03.2019, 16:11 18.03.2019, 17:45
Trabzonspor’da Aidat yatırmayan üyelere şok - Tam 10 bin 700 kişi…

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor’da yapılan iki çağrı sonrasında aidatlarını ödemeyen 10 Bin 700 kişi üyelikten çıkarıldı.

Bordo mavili kulüp daha önce 8 Ocak ve 5 Mart tarihlerinde iki kez yaptığı çağrı sonrasında 2018 yılı dahil olmak üzere geriye dönük olarak iki yıl aidat ödemeyen yaklaşık 10 Bin 700 üye üyelikten çıkarıldı.

Trabzonspor Tüzüğü’nün 23. Maddesi E fıkrası gereğince aidat borcu bulunan üyelerin üyelikten çıkarıldıkları belirtildi.
 

Yorumlar (18)
King 2 yıl önce
Birilerinin yaptığı üyeler pufff oldu demek...
Yaşar dursun 2 yıl önce
@fatih c, herkes aidatları ödeniyor mu ödenmiyor mu kendisi sorumludur.
fatih c 2 yıl önce
otomatik ödeme ile ödendiğini sandığım aidatlarım ödenmemiş onu ne yapacağız ?
Gurbetci Adam 2 yıl önce
aidat dediginiz aylik kac tl??? insan neden üye oldugu yere aidatini ödemez arkadas???
MUSTAFA KARANİS 2 yıl önce
kurukuruya ben trabzonsporluyum deyip sonra başarı beklemeyeceksin külübe üye olacaksın aidatınıda ödeyeceksi
E. H. 2 yıl önce
Trabzonspor’ a 6 ay önce 2400 Tl bağış yapacağıma 13 yıllık aidat borcu öderdim. Bağış yapmam için günlerce telefonla taciz edildim ama aidat borcu için arayan olmadığı gibi mesaj da gelmedi. 22 yıllık üyeliğim yandı. Verdiğim parayı helal etmiyorum.
gurdal mukul 2 yıl önce
13 yıldır aıdat odememıssın bırde gelmıs savunma yapıyorsun 13 yıldır senı uye olarak devam ettıren suclu uye oldugunda uye borcunu oduyeceksın yıllarca bedav uye olmussun .
recia 2 yıl önce
bunu duymayan bir sendin sanırım olsun sen üye olmasanda olur o zaman :)
MUHAMMET 2 yıl önce
ÜYE OLMADIM HALDE HABERİM VAR
Tarık Selim 2 yıl önce
Üye olmayı düşündüğün gibi, üye olmanın gerektirdiği aidat yatırmayı da kendin düşüneceksin. Aranmayı hatırlatılmayı niye bekliyorsun ki? Çocuk gibi suçu kulübe atıyorsun.
OF 2 yıl önce
YUH be REZILLIK? Sizin gibi Trabzonlulara bedavacilar..
Hüseyin 2 yıl önce
E.H.isimli şahıs doğru diyorsa niçin 13 yıldır aidat ödemediği halde üyelikten atılmadı. Tüzüğün 23.madde E fıkrası yeni bi madde mi? Haberde 2 yıllık geriye dönük diyor. Adam 13 yıldır nasıl ödemeden üye olarak kalabiliyor. Sayın haber61 yazarı cevap verirseniz bilgi sahibi olmuş oluruz. Belki bu üye veya değil yalan söylüyordur.
E. H. 2 yıl önce
Ben son 2 yıldır aidat ödeyemedim. 13 yıllık aidat derken 2400 Tl karşılığı gelen aidatı kastetmiştim. Bağış yapana kadar 13 yıllık aidat öderdim anlamında.
Ercan 2 yıl önce
Üye ol ama aidat ödeme,klüp neden battı.işte bu karanlık işler yüzünden adam üye ama üyeliğinden haberi yok sizcede normalmi
Kayikci 2 yıl önce
Trabzonsporun uyesiyim diye orda burda hava basarsiniz ama 3 kurus aidati odemezsiniz sonra da vay efendim haber verilmedi,yok oyle oldu boyle oldu.Aidatini odemek icin ozel davet mi bekliyosunuz?Konusmayin bari
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@