Trabzonspor'da 6-7 isim yolcu

Trabzonspor'da Teknik direktör Şota Arveladze, Hollanda kampının ardından 6 veya 7 oyuncuyla yolların ayrılmasını planlıyor. Geçtiğimiz sezonki birçok maç kasetini izleyen, ardından da antrenman performanslarını analiz eden Gürcü teknik adam, sportif dire

Trabzonspor'da 6-7 isim yolcu
Trabzonspor'da Teknik direktör Şota Arveladze, Hollanda kampının ardından 6 veya 7 oyuncuyla yolların ayrılmasını planlıyor.
 
Geçtiğimiz sezonki birçok maç kasetini izleyen, ardından da antrenman performanslarını analiz eden Gürcü teknik adam, sportif direktör Süleyman Hurma ile görüşerek, yeterli görmediği oyuncuların başka takımlara gönderilmesini talep edecek. Hollanda kampında bekleneni veremeyen İshak Doğan ile Fatih Atik'in de bu isimler arasında yer alması bekleniyor. Bu futbolcuların yanı sıra Ali Han, Alper Uludağ, Mustafa Akbaş, Ferhat Yazgan ve genç kaleci Yavuz Aygün hakkındaki düşüncelerini henüz netleştirmeyen Şota'nın kesin kararını Trabzon'a döndükten sonra vereceği öğrenildi. Bu konuda önümüzdeki hafta sıcak gelişmeler yaşanması bekleniyor.
 
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kmlsdk
Kmlsdk - 5 yıl Önce

Alper Uludağ kayseriden bu sezon alınmadı mı,,,ne iş gönderiliyor,,iyi değilse neden alındı ???

yasinkaptan
yasinkaptan - 5 yıl Önce

İshak doğan takıma tutulmalı bence...

Oflu 61
Oflu 61 - 5 yıl Önce

Hocam kaleci ONUR hariç hepsini POSTALA.... Simdiden sonra inşallah KALİTESİZ futbolcu almayacağız,,,,,,, yahu bu Beşiktaşa bakin Galatasaray bakin fenere bakin bunlar süper KALİTELİ futbolcular ALİYORLAR PEKİ biz neden almıyoruz NEDEN!!!! yoksa sampiyon olmaya NİYETİMİZ yokmu!!!!!.

SIRADAKİ HABER