Trabzonspor’a transfer yasağı tehlikesinin perde arkası

Trabzonspor’da gelmesi muhtemel transfer yasağının perde arkasını Haber61 araladı.

Trabzonspor’a transfer yasağı tehlikesinin perde arkası
banner432

Haber61 - Spor Servisi

Ara transfer döneminin başlamasıyla beraber gözler Trabzonspor’a çevrildi. FİFA’da bulunan dosyaları için transfer yasağı tehlikesiyle karşı karşıya kalan bordo mavililerde çözüm arayışları sürüyor.

2016 -2017 sezonunun devre arasında Arjantin’in San Lorenzo kulübünden transfer edilen Emmanuel Mas’ın Trabzonspor’u alacaklarından ötürü FİFA’ya şikayet etmesi, Muharrem Usta döneminden oyuncuya ödenmesi gereken ücretin ödenmemesi, 2 Milyon 300 Bin Euro bedelle Boca Juniors’a transferinden sonra gelen paradan oyuncuya olan borcun ödenmemesi sonucunda FİFA’dan bordo mavililere uyarı gelmişti. Yapılan olağanüstü kongre sonrasında Ağaoğlu yönetiminin göreve geldiği gün itibariyle futbolcuların alacakları konusunda titiz bir çalışma yaparak konuyu kamuoyu ile de paylaşmıştı. Yönetimin FİFA ile yaptığı görüşme sonucunda Mas'ın dosyası askıya alınmıştı.

Milan’a Sosa ve Kucka’nın transferi nedeniyle yapılandırılarak ödenmeye başlanılan borçların, zaman zaman aksamaya maruz kalmasıyla birlikle, Mas’ın dosyasının da yeniden işleme konulacağını, bunun akabinde de transfer yasağı gelebileceği FİFA tarafından Trabzonspor’a iletildi. Bunun üzerine Trabzonspor yönetimi harekete geçerek transfer yasağını kaldırmak için girişimlere başladı. FIFA'yla yapılan görüşmeler sonrasında FIFA'dan cevap beklendiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 19:51

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat K Ç
Murat K Ç - 7 ay Önce

Buradan Muharrem Usta ya Ibrahim Haciosmanoglu na hatta Sadri Şener e sesleniyorum Biz üç kuruşla çalışıp bu takım ve kent için yaşayan insanlarız. Bir sms atıp 10 lirada on liradır deyip ne gerekiyosa yapıp alnimiz dik yaşıyoruz. Eğer adamsaniz ( başkanlık doneminizde sizden adamı yoktu ) bu duruma el atın kaldırın takımı ayağa.. Aksini düşünmeye devam ederseniz yatacak yer bulamazsınız. Nokta

Hasan
Hasan - 7 ay Önce

Oyuncular transfer edildi. Oyunculara maaş, kulüplerine bonservis bedeli, menejerlere menejerlik bedeli ödenmedi. Kulüp borçlandırıldı. Kasıtlı yapıldı . Ve batırıldı. İHO ve Usta kına yakın.

Taraftar..
Taraftar.. @Hasan - 7 ay Önce

Kulübü istanbula taşımak adına daha doğrusu katarlılara satmak adına görevlendirilen iho ve muharrem(Pinokyo) görevlerini başarılı bir şekilde icra edip kulübü borç batağına soktular... Allah bunları ve bunların sahiplerini bildiği gibi yapsın... Vatanı satan vatan haini ise... Memleketini ve memleketinin tek değerini satan nedir... Ki.... Memleketini satan yarın neyini satar acaba... Allah siz ve sizin gibileri bildiği yolla islah eder inşaAllah...

Oflular
Oflular - 7 ay Önce

Tarih ve tüm trabzonsporlular sizi affetmeyecek eski kene başkanlar..

Osay61
Osay61 @Oflular - 7 ay Önce

Yenisi ne yapıyor?Ağlama dışında....

Hüseyin
Hüseyin - 7 ay Önce

Kına yakarsınız ey yerel basın bu takıma en çok zararı verendir nokta

derman
derman @Hüseyin - 7 ay Önce

ne alakası var lan kafasız

EA7
EA7 - 7 ay Önce

Allah korusun

Serko61
Serko61 - 7 ay Önce

Ben idda ediyorum iyi ve usta TSyi tarihten silmek için billassa iktidar tarafından görevlendirilen proje elemanlarıydi.

Ts Taraftar...
Ts Taraftar... @Serko61 - 7 ay Önce

İddaa ya gerek yok kardeşim...öyle zaten...katarlılara satmak için yapılan bir kumpas bu olay... İçimizdeki İrlandalılardan bu şerfsz ler...

Samistal61
Samistal61 - 7 ay Önce

Parayı yönetmek diye bir şey var, sosa ve kucka şikayet etmedi, olay Emanuel mas in 200 bin eurosunun ödenmemesi, bravo yönetim 200 bin euro yu odeyemediniz, nasıl iktidar her olayı fetoya yıkıyorsa bizim yönetimde almış eline Bi muharrem ustayı çal babam çal sen çal ben söyleyeyim.


SIRADAKİ HABER

banner204

banner443