Trabzonspor'a Barca modeli

Takımın ekonomik olarak dipte olmasından dolayı önceliği bu alana veren Usta, Barcelona'nın sistemin incelemeye aldırdı. Katalan devi 2002-03 sezonunda dibe vurmuş ve zor zamanlar geçirmişti. Fakat daha sonra Joan Laporta başkanlık koltuğunu devralmış ve

Trabzonspor 05.02.2016, 09:45
Trabzonspor'a Barca modeli

Takımın ekonomik olarak dipte olmasından dolayı önceliği bu alana veren Usta, Barcelona'nın sistemin incelemeye aldırdı. Katalan devi 2002-03 sezonunda dibe vurmuş ve zor zamanlar geçirmişti.

Fakat daha sonra Joan Laporta başkanlık koltuğunu devralmış ve yaptığı hamlelerle görevde bulunduğu 7 yıl içinde 4 La Liga şampiyonluğu 2 şampiyonlar ligi ve birçok kupa kazanmıştı. Usta, Barcelona'nın bu dönemini inceleterek Trabzonspor'un tekrar şaha kalkması için Laporta'nın yöntemlerinden faydalanacak.

Başkan Muharrem Usta hafta içinde Trabzon'a gelerek yapılacak toplantıda bu konuda da fikir alışverişinde bulunacak. Ayrıca Usta'nın, İspanya'da Laporta ile de bir görüşme yapacağı gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (2)
Yilmaz topal 5 yıl önce
Baskasindan ogrenmeye gerek yok haber 61 in sitesinden okuyucu yorumlarini okusa yeterli olur .Onemli olan kim hangi isi en iyi yapiyorsa onu yapmali
salih 5 yıl önce
Başkan hiç yorulma. Taraftara sor yeter. 5 gidenlerin gelenlerin sayısını unuttum. Bizim taraftar herşeyi çok iyi bilir. 10 Lira verip maça gitmez ama 30 milyonluk futbolcuyu önce ister aldırır sonra yuhalar gider. Futbolu en iyi bizim taraftar bilir. Onun için ilk 10dayız. Onun için Şenol Hocayı gönderik. Onun için Vahit bu kulübe hoca oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@