Trabzonspor yönetiminin CAS ve UEFA mesaisi

Trabzonspor cuma günü CAS’taki duruşmada 2010-11 sezonu ile ilgili şike iddiasını tescil ettirmeye çalışacak.

Trabzonspor 13.03.2019, 08:05
Trabzonspor yönetiminin CAS ve UEFA mesaisi

Trabzonspor yönetimini zor sınavlar bekliyor. Bordo-Mavililer ilk olarak cuma günü CAS’taki duruşmaya katılacaklar. 2010-11 sezonunda şike yapıldığının Türkiye’de de tescil edildiği gerekçesiyle CAS’a başvuran Karadeniz ekibi duruşmada istediği sonucu almak istiyor.

Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, “Hiçbir güç bizi bu haklı davamızdan geri döndüremez. Çalınan şampiyonluğumuzu geri alacağız” dedi. Trabzonspor yönetimi ayırca bu içinde, Avrupa kupalarına katılma yolunda men cezası almamak ve yeni bir transfer yasağı ile karılaşmamak için UEFA yetkilileri ile de bir araya gelecek. Bordo-Mavililer sermaye artırımından gelen 68 milyon lira ile UEFA’daki dosyaları kapatmaya çalışacak.

Yorumlar (1)
Murat 2 yıl önce
Arkadaşlar burda sonuç lehimize sonuçlanırsa ne olacak aydınlatır mısınız ? şampiyonluğumuz mu verilecek. şikebahçe küme mi düşecek cümle alem biliyor zaten şampiyon olduğumuzu kupanın kimlerin himayesinde olduğunu karapara haklamak için kulüp kurduğunu tüp kafaya ihale verip şampiyonluga oynadığını sezon sonu katarlilara satacağını bilmeyen varsa zaten aklından şüphe ederim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@