Trabzonspor yönetiminden Yusuf ve Abdulkadir kararı

Yusuf Yazıcı ve Abdulkadir için net karar verildi.

Trabzonspor 24.11.2017, 09:13
Trabzonspor yönetiminden Yusuf ve Abdulkadir kararı

Haber61 - Spor Servisi

Bordo mavili ekipte bu sezon isimlerinden sıkça söz ettiren Yusuf yazıcı ve Abdulkadir Ömür hakkında Trabzonspor yönetiminden kesin karar verildi.

Yusuf Yazıcı’yı sadece Monaco’nun değil Avrupa’nın çeşitli kulüplerinin istediği öğrenilirken Abdulkadir’in de yurtdışından takıp edildiği biliniyordu.

Yönetim Kurulu bu iki oyuncuyu satmama yönünde karar alırken uzun süre yararlanmak istiyor. Ayrıca Yusuf Yazıcı ve Abdulkadir Ömür’ün Türkiye’de Trabzonspor’dan başka bir takımda forma giymesinin mümkün olmadığını dillendiren yöneticiler, Türkiye’den de mi teklif var sorusunu akla getirdi.
 

Yorumlar (5)
ömer 3 yıl önce
Bikaç sene bizde oynasın sonra yurtdışı olabilir
yasar 3 yıl önce
çocuklar çok genç , birkaç yıl oynayıp Ts yi şampiyon yapıp gitmeli, piyasaları asla düşmez.
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Muharrem Usta'yı tutana aşk olsun o kadar yanlış Transferlerin zararını nasıl karşılar sonra, zaten Başkanın başkan oldu olalı ele avuca sığacak gelir getirecek Projesini bir türlü göremedik
yakup beyazkılnıc 3 yıl önce
başkan lütfen sen bari yürekli davran gençlerimizi ist ye verme lütfen
Olcay 3 yıl önce
Bu çocuklar 19 20 yaşında bunlara yeni sözleşme yapıp Burak Yılmaz a 3 milyon Euro verirsen bu çocuklara da 2 ver serbest kalma bedeli 30 milyon lira Euro yap zarar etmessin bu fiyatı veren olursa sat olmazsa bu çocuklar futbol hayatı boyunca oynarlar TS de

Gelişmelerden Haberdar Olun

@