Trabzonspor yönetiminden kritik toplantı

Trabzonspor yönetimi gelecek planlaması için toplanıyor

Trabzonspor 17.07.2020, 12:48 17.07.2020, 13:09
Trabzonspor yönetiminden kritik toplantı

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor yönetimi Konyaspor maçı öncesi toplantı yapacak.

Süper Lig’in 33 haftasında Konyaspor ile karşılaşacak Trabzonspor’da karşılaşma öncesi önemli kararlar alınacak. Bordo mavili yönetim maç öncesinde stadyumda toplanacak ve gündem değerlendirmesi ile birlikte gelecek sezonun planlamasını yapacak.

Yönetimin tam kadro olarak katılması beklenen toplantı sonrası bir açıklama yapılıp yapılmayacağı da merak konusu oldu.


Yorumlar (24)
caner 1 yıl önce
başkan doğru yoldasın, devam. Sonuna kadar güveniyorum sana
The King 1 yıl önce
Alınacak en iyi karar artık bundan sonra Arsenal gibi yapıp, alt yapıdan oyuncu çıkarıp ya da başka alt yapılardan oyuncu keşfedip biraz parlatıp satmak. Bu sene Uğurcan, Ömür, Parmak, Türkmen satılabilir. Bunların yerine de yine genç oyuncular alınır. Bu saatten sonra dünya borca girmeye gerek yok. 5 senede borçlar da 0 lanır.
Ercan Arslan 1 yıl önce
Cesurca ‘nerede hata yaptık, eksiklerimiz ne idi?’ şeklinde bir özeleştiri de yapım. Taraftarı fazla dinlemeyin ve yaptıklarınızı tamamen yıkıp geriye gitmemize neden olmayın. Sakin bir şekilde eksiklikleri giderecek adımlar atın. Hayal satmayın ve açık olun, dürüst olun Bunlar yapılırsa gelecek bizimdir.
süleyman 1 yıl önce
ne konustunuz maçları nasıl verdiğimizi mi ? haftalardır insanlar mutsuz yazık değil mi kaş yaparken göz çıkardınız sayın başkan 3 kuruşa 5 köfte alınmıyor 2 sezondur stoper ihtiyacı avr bu takımın öz evlat dediğimiz hüseyin oynasın die kaç puan verdik nedir ki hüseyin oynasın da değeri artsın bizde onu satalım bumudur yanji?hangisini söyleyim bilemedim ama ben bu son haftalarda yaşanan olaylara anlam veremiyorum ve bu işte başka bir iş var bu kadar ruhsuz inaçsız bir takım olamaz kabul etmiyorum. bütün sorumluluk sayın başkan da huseyin hocaya yetki veren de o ona bu kadroyu kuran da o kimse hikaye anlatmasın yıllarca cok dinledikk
Kemal 1 yıl önce
Trabzonspor yönetimi siyasilerdir, fotoğrafta görülenlerin maalesef elleri kolları bağlı
Hasan 1 yıl önce
Takımı uçurumun kenarından alan daha iyi bir.yönetim olmaz. Borçlar sıfırlanınca yiyiciler üşüşmeye başlar. Yolu yapılıyordu şimdiden. Sonuç ne olursa olsun yönetim en az beş yıl daha devam etmeli.
Ramiz 1 yıl önce
TS doğru yolda..yönetimi ile..futbolcusu ile.. ben bu yıl başarılı da buluyorum genelde.. takımın bozulmaması seneye daha da iddialı yapacaktır..
FATİH AKÇAY 1 yıl önce
Hayırda şer, şerde hayır vardır başkanımız bu işin üstesinden gelecektir kadroyu bozmadan (hüseyin ler hariç) abartmadan sakin destekle sabırla
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@