Trabzonspor yönetiminde şok! "Ego yüklü..."

Nevzat Aydın'dan Muharrem Usta'ya; "Ego yüklü..."

Trabzonspor yönetiminde şok! "Ego yüklü..."
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, Kulüp Başkanı Muharrem Usta’nın verdiği bir röportajda anlattıklarının ego yüklü ve gerçek dışı olduğunu iddia etti. Sosyal medya hesabı twitterdan yaptığı paylaşımlarda takıma zarar vermemek için şu an susacağını ifade eden Aydın, "Muharrem Usta'nın ego yüklü röportajında anlattıklarının gerçeklerle uzaktan yakından alakası yok. Çok yazık. Canım Trabzonspor'uma zarar vermemek için şu an buna ek olarak söyleyeceğim başka bir şey yok. Ancak zamanı ve yeri geldiğinde her süreci, kararı ve transferi en etkili mecralarda detaylarıyla paylaşacağımdan emin olabilirsiniz" ifadelerine yer verdi.

Başkan Muharrem Usta, söz konusu röportajında özellikle transferle ilgi Castillo, Durica, Bero ve Onazi’yi takıma kendisinin kazandırdığını, o süreçte transfer komitesinin başında yer alan Nevzat Aydın ve ekibinin ise İbanez, Suk ve Ramil’in transferini gerçekleştirdiğine dikkat çekmişti. Ayrıca Usta sezon başında Rodallega'yı istediğini ancak aynı ekibin istemediğini belirtmişti.
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
yasar
yasar - 3 yıl Önce

her zaman heyecan duyduğum takdir ettiğim Sayın Usta nın açıklamalarına şaşırdım. Söyledikleri tamamen doğru olabilir, ancak aile içi konuları basına açması, arkadaşlarını dolaylı yoldan suçlaması olmadı. Tam birşeyler düzelirken gene yönetim kavgaları görmek istemiyoruz.

suat kaya maçka
suat kaya maçka - 3 yıl Önce

olmamış muharrem usta ayıp etmişsin

Ekrem
Ekrem - 3 yıl Önce

Nevzat bir yürü git. Yemek mi yicen napicaksan git trabzonspordan uzak dur!

mulayım
mulayım - 3 yıl Önce

bu ne şimdi...?

Fatih Aydın
Fatih Aydın - 3 yıl Önce

Transfer komitesi diye bir yanlışa girerseniz sonuçları işte bu şekilde olur.Dünya'da ki büyük takımlarda yönetim içinden oluşturulmuş böyle bir komite yoktur,takıma transferi sportif direktör scout ekibiyle birlikte hocayla danışıklı olarak yapar.Modern futbolda bizim gibi büyük takımların muhakkak futbolun içinden gelmiş,futbol ve futbolcudan anlayan sportif direktörlerinin olması gerekir,yönetimler sadece idari,hukuki ve mali işleri organize etmelidir,futbola,transferde futbolun bir parçası olduğu için doğal olarak da transfere kesinlikle karışmamalıdır.

TS61
TS61 - 3 yıl Önce

Bskan ustayi kimse yedirmeyiz. Isine bak nevzat

numan
numan - 3 yıl Önce

şimdi de gelecekte de konuşma, sırası mı?

ali
ali - 3 yıl Önce

Transfer dönemi baslamadan sampionluk hedefi kayboldu genclerbirligi bizi yenecek


SIRADAKİ HABER

banner513