banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonspor yönetimi ilk toplantısını yaptı!

Trabzonspor’da başkanlığa seçilen Muharrem Usta, yönetimi kurulu ile ilk toplantısını yaptı.    Trabzonspor’da dün gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’da Celil Hekimoğlu ve İbrahim Hacıosmanoğlu ile girdiği yarışı 13 oy farkla kazanan bordo-mavililerin ye

Trabzonspor 07.12.2015, 18:53
Trabzonspor yönetimi ilk toplantısını yaptı!
Trabzonspor’da başkanlığa seçilen Muharrem Usta, yönetimi kurulu ile ilk toplantısını yaptı. 
 
Trabzonspor’da dün gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’da Celil Hekimoğlu ve İbrahim Hacıosmanoğlu ile girdiği yarışı 13 oy farkla kazanan bordo-mavililerin yeni başkanı Muharrem Usta, yönetim kurulu ile ilk toplantısını yaptı.
 
Trabzon’da bir otelde gerçekleştirilen toplantıya yönetim kurulunda yer alan tüm isimler katılırken, ilk planda kulübün içinde bulunduğu ekonomik zorlukların masaya yatırıldığın belirtildi. Henüz mazbatasını almayan yeni yönetim kurulunun göreve gelmesiyle birlikte kulüpte alacakları bulunan futbolcular para beklerken, yönetimin ise sıcak para konusunda çalışmalarını sürdürüyor.
 
ÇARŞAMBA GÜNÜ 60 MİLYON TL ÖDENECEK
 
Trabzonspor’da göreve gelen yeni yönetim kurulu mazbatasını henüz almazken, çarşamba günü planlanan mazbata töreni sonrasında Muharrem Usta ve ekibini sürpriz bir ödeme bekliyor. Kulübün faiz borçları ve futbolcuların alacakları olan 60 Milyon TL’nin Usta ve ekibi tarafından hesaplara aktarılması gerekiyor. Muharrem Usta ve yönetim kurulunun bu akşam oynanacak Trabzonspor-Eskişehirspor müsabakasını ise kendisine ayrılan bölümden izlemesi bekleniyor.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@