Trabzonspor yöneticisinden şike göndermesi.. TABİKİ ADRES YİNE AYNI!

Haber61/Haber Servisi - Her yenilgiden sonra bahane üretip önüne gelene küfürler eden Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın Antalyaspor hezimetinden sonra son söylediği sözler yine dalga konusu oldu.   Hele de şike konusundaki sözlerine tokat gibi ce

Trabzonspor 06.02.2016, 22:39
Trabzonspor yöneticisinden şike göndermesi.. TABİKİ ADRES YİNE AYNI!
Haber61/Haber Servisi - Her yenilgiden sonra bahane üretip önüne gelene küfürler eden Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın Antalyaspor hezimetinden sonra son söylediği sözler yine dalga konusu oldu.
 
Hele de şike konusundaki sözlerine tokat gibi cevaplar gelirken Trabzonspor yönetiminden de ilginç bir gönderme yapıldı. 
 
Yönetici Gökhan Saral, sosyal medya hesabından şu ifadeleri yazdı; 
 
Yok mu bu ülkede bir yürekli savcı; çağırıp şu zat-ı dinlesin bakalım şike neymiş?
 
Adam şikenin tarihçesini anlatıyor. Biz boşuna "şikeci" demiyoruz Aziz'im
 
12695315_1100480383379774_463869735_o.jpg
 
 
Yorumlar (2)
ahmet 5 yıl önce
Tapeler neden delil olmaktan çıkarıldı? UEFA, CAS hangi kulübe ceza vermişti? Avrupadan iki yıl men edilen kulüp FENERBAHÇE değil miydi? Maalesef ülkede hukuk güçlülere göre değişiyor. Bir değil tam üç sezon yapıldı. Trabzonspor İspanyada oynasaydı şimdiye kadar en az 5 defa daha şampiyon olmuştu. Yazılacak çok şey var ama değmez. Çünkü sonuç değişmiyor. İki kulüp şampiyon oluyor bir şekilde. Diğerleri figüran.
ts 61 5 yıl önce
türkiyede futbol adaletimi varki.hirziz hirzizin yanina gitse nereyi soyalim diye plan yapar.üstekiler adaletli dafransa bu yabaniler ortalikta böyle cirit atmazlardi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@