Trabzonspor yöneticisinden Giray Bulak’a; “Hocam ayıp olmuyor mu?”

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın ile tecrübeli teknik adam Giray Bulak, sosyal medyada fena kapıştı. Kapışmayı sağlayan ilk cümle Giray Bulak’tan çıktı.    Bulak önce Kaya Çilingiroğlu’na, “Trabzonspor'dan ayrılmamın en önemli sebebi Janko ve Em

Trabzonspor 19.12.2015, 14:28
Trabzonspor yöneticisinden Giray Bulak’a; “Hocam ayıp olmuyor mu?”
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın ile tecrübeli teknik adam Giray Bulak, sosyal medyada fena kapıştı. Kapışmayı sağlayan ilk cümle Giray Bulak’tan çıktı. 
 
Bulak önce Kaya Çilingiroğlu’na, “Trabzonspor'dan ayrılmamın en önemli sebebi Janko ve Emerson transferleriydi.Ben alınmasını istemedim Sadri Başkan aldı" diye yazdı.
 
Bu yazıyı gören o döneminde yönetici de olan şimdiki Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, “Hocam ayıp olmuyor mu? Bu demeçlerin hiçbiri doğru değil” diye yazdı. Bulak geri vites yapmayarak Aydın’a, “Ayıp olmuyor. Söylediklerimin hepsi maalesef doğrudur...” diyerek cevap verdi.
 
12380011_1070764643018015_1569305485_n.jpg
 
Yorumlar (12)
ali tankoc 5 yıl önce
yaw kardeşim adam aklınca trabzonda oynadığı futbola göre Janko kötü topçuydu ben aldırmadım diyip ordan nemalanmayamı çalısıyor anlamadım. Janko dediğin adam gitti avustralyada gol kralı oldu ordam geldi basel de saydırmaya devam ediyor, sen adama pas atmazsan o boyla gidip nasll gol atsın

adam pası alınca yazıyor işte,bunun başka ispatı var mı? nerdeyse avrupada su anda en iyi golcu bu, sen hala bunu aldırmak istemedim aldılar ayrıldım diyorsun ısrarla. demekki iyiki almışlar senden kurtulmuş trabzon, düşürdüğün takımların haddi hesabı yok, varmı seni alan bir takım kaç yıldır??? aptalmı millet
Hüseyin Silahtar 5 yıl önce
Giray Bulak hiç güven vermiyor.
k.hacıhamzaoğlu 5 yıl önce
düşün şu takımın yakasından, hasbelkader hocalık yaptın trabzon da, ne başarın var da konuşuyorsun.
Taraf 5 yıl önce
Giray Hocam. Siz ve türevleriniz Trabzonspor'un yakasından düştüğünde her şey çok daha güzel olacak....
Erkan Öz 5 yıl önce
Durup dururken illa ortaya bir şey atıp TS yi karıştıracaklar. Diyelim ki haklısın; Rune Lange' yi TS ye rekor ücretle kim getirdi.

Arkadaşlar birde şunu söylemek istiyorum.

Yıllar geçtikçe TS de jubile yapmis olan futbolcuların sayıları artıyor. Futbolculuktan sonra farklı görev almaya calisiyorlar, alamayinca da sağda solda alıyorlar ellerine sazı. ..

Iste budur TS nin özeti. Olan bizlere, ahlarimiz onlara kalıyor ve yıllar böyle gelip geçiyor.
kadirsen 5 yıl önce
Arkadaşlar birakin bu tartışmaları trabzonun yapısı hep kaos üzerine kurulmuş bu takımın huzura ver birlik beraberliğe ihtiyacı var istikrara ihtiyacımız var.birlik olalalım güclü olalım benim diyecem bu.
Ertunç 5 yıl önce
Gökdenizden beri trabzonda oyuncu yetişmedi.yetiştiren kim?Giray Bulak. Giray Bulak'ı anlamak için 40 fırın ekmek yemeniniz gerek.
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Ey gidi Giray bulak.hangi takımda başarın var.ne diye şimdi ortaya cıkıp ortalığı karıştırıyorsun.belliki beklediği göreve alınmadı diye bütün bunlar.utanmaz adam.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@