banner526

banner535

Trabzonspor yeni sezon formaları için yine iddialı!

TS Club sorumlusu Orhan: Gelecek sezonki formalarımız da en az bu yılki kadar beğenilecek ve yine satış rekorları kıracağız.

Trabzonspor 13.07.2020, 08:15
Trabzonspor yeni sezon formaları için yine iddialı!

Trabzonspor'un TS CLUB'lardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Orhan, gelecek sezonki formasının da ses getireceğini ve hedeflerinin yeni forma satış rekorları kırmak olduğunu söyledi.

Orhan, "Her yıl formalarımızdan çok söz ettirdik. Bir önceki yıl gri formamız, bu yıl da Keşanlı formamız tüm spor severlerin takdirini kazandı. Gerek tasarımlar gerekse üzerindeki detaylar ve renkleri ile çok beğenilen formalara sahip olduk. Gelecek sezon giyeceğimiz formaların da en az bu sezonki formalarımız kadar beğenileceğini ümit ediyoruz. Bu sezon ve geçtiğimiz sezonu karşılaştırdığımızda adet bazında yüzde 50, ciro bazında ise yüzde 122 büyüme sağladığımız gözüküyor. Örneğin; 1 Haziran 2019-27 Nisan 2020 tarihleri arasında 479 bin adet ürün satışı ile 55.240.729 TL ciro gerçekleştirdik. TS CLUB'ın geçmiş satışlarına baktığımızda bu bir rekor. Sezon başında yıllık hedefimizi 45 milyon TL olarak belirlemiştik, henüz sezon tamamlanmadan bu hedefi yüzde 34 artışla gerçekleştirdik." dedi.

REKORLARI PARÇALADIK

Yalçın Orhan sözlerini şöyle tamamladı; Bu yıl tüm taraftarlarımıza ve camiamızdaki her bireyle yan yana gelerek, el ele vererek rekor sayıda forma satışı gerçekleştirdik. Yöresel motiflerimizin yer aldığı keşanlı formamızı piyasaya sunduk. Bunun haricinde bordo ve parçalı formamız da çok beğenildi. Asbaşkanımız Mehmet Yiğit Alp'e bağlı medya merkezimiz de bu süreçte tarihe geçen tanıtım filmiyle katkı verince kulübümüz için rekor seviyede satışlar gerçekleştirdik. 1 Haziran 2019-28 Nisan 2020 arasında 152 bin 495 adet forma satarak 27.671.905 TL ciro elde ettik. Yani; geçtiğimiz yıla oranla adet olarak yüzde 50, ciro olarak ise yüzde 122'lik bir artış sağladık.

.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (34)
Taraftar 4 hafta önce
Valla bu sezondan sonra ben bıraktım forma alma işlerini alan alsın
Paradox 4 hafta önce
Yönetime sesleniyorum. Macron firmasına söyleyin, size yeni sezon için birde Mor renkli forma yapsınlar. Nasıl olsa yeni sezonda yine moraracaksınız. Şimdi yapsınlar ki, gözünüz aşina olur o zaman o kadar koymaz !!!
Mantıklı 4 hafta önce
Formalar altından olsa ne yazar? İçindekiler çamur olduktan sonra !!
Şevket61 4 hafta önce
Aynı görüşteyim, yazık formalara verdiğimiz paralara, forma parasını fakire vereceğim.
Kenan 4 hafta önce
Sen şampiyonluğu hediye et sonra bu cefakar taraftardan forma almasını bekle. Bence çok büyük beklenti içine giriyorsun. Geçen yılki forma satışını yeni sezonda mumla ararsın maalesef. Millette hevesmi kaldı. Bu taraftar sürekli hayalkırıklığı yaşamaktan bıktı. Bunu anlayın artık
Hakan Tan 4 hafta önce
Biz Trabzonsporu bıraktık siz yeni sezon formalardan bahsediyorsunuz sen şampiyonluğu sat sonra forma almamızı bekle öylemi enayimi var sizin karşınızda kombine al forma al atkı al aidat öde ee sonra nerde şampiyonluk hadi oradan
Ekrem Misir 4 hafta önce
Forma morma yok kendiniz alin bu ruhsuzlarin formasinimi alacam..Insanda heves birakmadiniz....
Önder 4 hafta önce
Yeni formalar ses getirecekmiş miş mişde mış mış mış siz önce şampiyon olunda biz o sesimizi size feda edelim 1 hafta sesimiz kısık gezelim başakşehir kimdir la şampiyonluğu ona verdiniz.
Önder 3 hafta önce
Beğenmeyen vatandaş neden beğenmedim acaba bildiğin bişey varsa söylese bizde bilelim...
Cinemre 4 hafta önce
???? Eskidendi o enayilikler.
Sez 4 hafta önce
Forma falan yok size
Şampiyonluğu kime neden hediye ettiniz, kime yarandınız‼️
CBİ 4 hafta önce
ver coşkuyu yok yeni formalar şöyle böyle siz geçen seneki forma ve kombine satışlarını çok ararsınız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@