alexa metrics

banner560

banner572

Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı

Trabzonspor, Ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu ile sözleşme imzaladı.

Trabzonspor 15.10.2021, 15:40 15.10.2021, 15:56
Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı

Trabzonspor, Ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu ile bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcısı Emin Kahraman ve yönetim kurulu üyesi Lokman Sadıklar’ın yanı sıra Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yön. Kur. Başkanı Hülya Ulusoy, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yön. Kur. Bşk. Yardımcısı Ahsen Aydın, Şirketler Grubu Direktörü Murat Seymen, Ali Osman Ulusoy Turizm Genel Müdürü Eray Eray, Hassoy Genel Müdürü Selim Saral ve Mercedes-Benz Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın’ın katıldığı imza töreninin ardından katılımcılar Teknik Direktör Abdullah Avcı ve futbolcularla birlikte futbol A takım otobüsünün önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı

İmza töreninde konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Bugün Trabzonspor’un profesyonel takım ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy Turizm Tic. A.Ş ile 5. yıla giren sponsorluk anlaşmamızı yapmak için bir aradayız. Tabii ki bu anlaşma bizim için bir sponsorluk anlaşmasının çok ötesinde bir anlam ifade ediyor. Kurucu Başkanımız, rahmetli büyüğümüz Sayın Ali Osman Ulusoy’un isminin kulübümüzle birlikte anılmasını sadece bir sponsorluk olarak değerlendirirsek hata yapmış oluruz. Bugün milyonların gönül verdiği Trabzonsporumuzun Kurucu Başkanı Ali Osman Ulusoy’un adının kulübümüzün sponsoru olarak anılmasının ötesinde, camiamızda çok büyük anlam ve değer ifade ettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Kulübümüzün birinci başkanı, kurucu başkanıydı. Çok sıkıntılı bir süreçten, sorunlu bir süreçten Sayın Rıfat Dedeoğlu ile birlikte kulübümüzün temellerini atan, öncülüğünü yapan ve daha sonra da Sayın Rıfat Dedeoğlu’na kulüp başkanlığını devreden çok değerli başkanımızı bu vesileyle rahmet ve şükranla anıyoruz. Sayın Başkanımızla ilgili söylenecek çok şey var. Ulaşım sektöründe kendisi 1938 yılında rahmetli babasının kamyonunda şoför olarak başladığı, daha sonra şirketin merkezini de Of’tan Trabzon’a taşıyarak pek çok sivil toplum örgütünde başkanlık yaparak hem Trabzon’un turizmine, sanayisine ve endüstrisine çok büyük katkılarda bulunmuş ama her şeyin ötesinde Trabzonspor gibi ülkede futbolun tarihini değiştiren, ülke futbolunda bir devrim yaratan kulübümüzün kurucu başkanlığını yapmış çok değerli bir insandan bahsediyoruz. Bizim Ali Osman Ulusoy Tic. A.Ş ile sponsorluk anlaşmamız 5. yılına giriyor. Ben bu vesileyle değerli kızı Hülya Ulusoy hanımefendiye ve şu an aramızda bulunan katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Sponsorluk anlaşmasının hayırlı, uğurlu olmasını ve son maçımızı deplasmanda oynayacağımız için otobüsümüzün de şampiyonluk kupasını taşımasını nasip eder inşallah Allah. Tekrar teşekkür ediyorum, değerli katkılarınızdan dolayı. Hülya Hanım sizler bizim için çok değerlisiniz. Bizler sizi değerli Başkanımızın emaneti ve mirası olarak görüyoruz” dedi.

Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yön. Kur. Başkanı Hülya Ulusoy ise yaptığı konuşmada, “Trabzonspor, kurulduğu günden bugüne dek bizler için hep gurur kaynağı oldu. Kah bizleri sevindirdi, kah üzdürdü, kah kızdırdı. Ancak gönül bağımız hep var oldu ve var olmaya devam edecek. Babam Kurucu Başkan olduğu için takımımızın ev sahipliği yaptığı hemen her maçında ben de kendisiyle birlikte tribünlerde yer aldım. Hatta beraber gittiğimiz bir maçta olay çıktı, maç iptal oldu. Bizi aşağıya indirdiler ve 3-4 saat soyunma odasında bekledikten sonra polisle dışarı çıktık. Benim Trabzonspor maceram babamın Kurucu Başkan olmasıyla birlikte başlamış oldu. 2016 yılından itibaren sponsorluk maceramız da hala devam ediyor. Ali Osman Ulusoy şirketler grubu olarak her zaman Trabzonspor’un yanında yer almaya ve geçmişten gelen güvenle taşımaya devam edeceğiz. İnşallah bu yıl da şampiyonluğa taşıyacağız. Pazar günü oynayacağımız derbi maçında da başarılar diliyorum. Yolumuz hep açık olsun” şeklinde konuştu.

Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı

Mercedes-Benz Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın ise imza töreninde yaptığı konuşmada “Trabzonsporumuzun değerli yöneticileri, Ali Osman Ulusoy Ticaret A.Ş’nin değerli yöneticileri hepinizi selamlıyorum. Trabzonspor’un Kurucusu ve ilk Başkanı olan rahmetli Ali Osman Ulusoy’un önderliğinde başlamış olan bu resmi karayolları taşımacılık sponsorluğunda Ali Osman Ulusoy Turizm her zamanın yanınızdaydı. Biz de Mercedes -Benz Türk olarak en zorlu deplasmanlarda, en zorlu maçlarda aracımızla birlikte sizlerin yanındaydık. Umarım bundan sonra da iş birliğimiz bu şekilde devam eder. Trabzonspor’a başarılar diliyorum. Bu yolda deplasmanda da olsa, iç saha maçlarında da olsa yanınızda olmak bizlere mutluluk veriyor. Teşekkür ediyoruz” dedi.

Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı

Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı

Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı

Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı


Yorumlar (2)
kB 2 ay önce
Ali Osman Ulusoy ruhun şad olsun.
FERŞAD 2 ay önce
Helal olsun Ulusoy lara yıllardır trabzonsporumuza gururla sponsor olmuştur darısı diğer trabzonlu firmaların başına

Gelişmelerden Haberdar Olun

@