Trabzonspor yeni otobüsüne kavuştu

Trabzonspor yeni otobüsünü teslim aldı

banner432
Trabzonspor'un karayolunda yapacağı yolculuklarda kullanacağı son teknolojiyle donatılmış yeni otobüs Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu tarafından bordo mavili kulübe tahsis edildi.

Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde düzenlenen törene Asbaşkan Ahmet Çubukçu, Kurucu Üye Nizamettin Algan, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktörü Ersun Yanal, futbolcularımız ve davetliler katıldı.

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “ Rahmetli babamın ve arkadaşlarının 1967 yılında kuruluşuna öncülük ettikleri Trabzonspor kısıtlı imkanlara sahipti. Buna rağmen ekonomide ve futbolda büyük güç olan İstanbul’un karşısında şampiyonluğu Anadolu’ya Trabzon’a taşımayı kısa zamanda başardı. Biz Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu olarak ve de sevgili babamın ilk başkan olması sebebi ile takımımızın yeni döneminde yeni stadında bir katkımız olsun istedik. Hedefimiz 2016 model Travego Mercedes Otobüs ile futbolcularımızı taşımak ve onlara destek olmaktır. Bu güçlü Trabzon’a yakışır. Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun.”

Asbaşkan Ahmet Çubukçu ise Trabzonspor’u her alanda yeniden yapılandırmak için yönetim olarak çalıştıklarını belirterek, “Sorunları biranda çözmek mümkün olmuyor. Acele etmeden sabırla yolumuza devam ediyoruz. İşte bu yolculuktaki yeni adımlarımızdan biri için bugün burada toplandık. Kurucu başkanımız rahmetli Ali Osman Ulusoy'un Trabzon'dan ülkeye hatta uluslararası düzeye taşıdığı Ulusoy ve Mercedes markaları kulübümüze yönelik çok önemli bir katkı sağlıyor. Takımımızın yıllardır kullandığı otobüsü değiştiriyoruz. Mercedes ve Ulusoy Markası, Trabzonsporumuzla buluşuyor. Son teknolojiyle donatılmış bu otobüsü bizlere kazandıran Mercedes'e ve Ulusoy ailesine teşekkür ediyorum. İnşallah Trabzonsporumuzun iyi günlere yolculuğunda bu katkı takımımızı zor yollardan rahatça geçirip başarısına güç verecektir.” dedi.
otobüs-trabzonspor

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, törende Asbaşkan Ahmet Çubukçu’ya otobüsün temsili anahtarını sundu. Tören toplu halde basın mensuplarına görüntü verilmesi ve ardından otobüsün gezilmesiyle son buldu.

Trabzonspor tören sonrası Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne yeni otobüsle döndü.

Trabzonspor'a özel donanım

Bu yılın Nisan ayında piyasaya sunulan yeni Mercedes-Benz Travego, oyuncuların konforunu daha da artırmak için özel donanımlara sahip. Trabzonspor Kulübüne özel giydirme ile kaplanan yeni Travego koyu renkli camlarla, alüminyum alışımlı jantlarla ve iç tasarımda da Trabzonspor’a özel bordo-mavi renklerle donatıldı. Araç içinde hazır verilen uydu, modem ve koltuk arkası 10” monitör futbolculara seyahat boyunca erişebilirlik ve eğlence sunuyor.
Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2016, 15:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Remzi
Remzi - 2 yıl Önce

Boş işler Ulusoy baktı otobüs işi bitmek üzere istanbul takımlarındanda yüz bulamadı TSyi kullanarak yeniden gündem olmaya çalışıyorlar şimdiye kadar nerdeydiniz Trabzona bir Çivi çaktınızmı,yada benimmi haberim yok.

SIRADAKİ HABER

banner393