7m


7m

hyundai

Trabzonspor yeni binaya taşınıyor

Trabzonspor, Gençlik Spor Genel Müdürlüğü ile anlaşma sağlandı

Trabzonspor 03.08.2018, 13:32
Trabzonspor yeni binaya taşınıyor

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor’da başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi göreve geldiği günden beri kulüp çehresini değiştirmek için çalışmalarını sürdürürken yeni bir gelişme daha yaşandı.

Bordo mavili yönetim, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinin teknik heyet ve sporcu konaklama kapasitesini arttırmak için Gençlik Spor Genel müdürlüğü ile sözleşme imzaladı.


Trabzonspor yönetimi bir taraftan ekonomik ve sportif anlamda yeni sezona hazırlanırken diğer taraftan Mehmet Ali Yılmaz tesislerinin Teknik heyet ve sporcu konaklama kapasitesini arttırmak için Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile anlaşarak  Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nin yanında bulunan Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne ait binayı 1 yıllığına kiraladı. Gençlik Spor İl Müdürlüğü ise Akyazı‘da bulunan yeni binasına taşınırken Trabzonspor, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri içinde yer alan idari kısmını önümüzdeki günlerde kiralanan binaya alması bekleniyor.
Gençlik Spor Genel Müdürlüğü ile Trabzonspor arasında yapılan sözleşmede kira bedelinin ilgili mevzuatlar gereği yetkili makamlar tarafından fiyatının önümüzdeki günlerde belirlenip kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi.
 


Yorumlar (2)
murat başkan 4 yıl önce
bu bence bölgenin yakında devlet hava meydanlarına satışın habercisidir. tahmini değeri 250-300 milyon dolardı..
Demir 4 yıl önce
Akyazı da tesis yokmu o kadar bina sağ kim kullanıyor onlar orda boş dursun çok paranız varmış gibi kira odeyin siz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@