Trabzonspor ve Chelsea arasında dev işbirliği

Trabzonspor Chelsea ile altyapı üzerine işbirliği yapmaya hazırlanıyor

Trabzonspor ve Chelsea arasında dev işbirliği

Avrupa futbolunun devleri arasında yer alan Chelsea ile Trabzonspor arasında dev işbirliği...

Uzun yıllardır altyapıya verdiği önem ile dikkat çeken Bordo-Mavililer, İngiliz ekibiyle bu konuda büyük bir ortaklığa gitmeye hazırlanıyor. Dev projenin başındaki yönetici Çağlar Mesut Bozoğlu haftalardır Maviler ile görüşmelerini sürdürmek için Londra’da bulunuyor. Bozoğlu, Chelsea ile prensipte anlaştıklarını ancak işin resmiyete dökülmesinin yaklaşık 1 ayı bulacağını dile getirdi. Peki bu anlaşmanın detaylarında neler var?

Altınordu modelinin üstünde

Fırtına, Avrupa’da imrenilen altyapı tesislerinin başında gelen Altınordu modelinin daha üstünde bir projeye imza atmak istiyor. Bu doğrultuda yapılan anlaşmada Trabzonspor’un altyapısındaki isimler İngiltere’de futbol eğitimi alacak, Chelsea’li genç yetenekler ise Trabzon’da eğitim kampı yapacak. Eğer anlaşma resmiyete dökülürse, Karadeniz ekibinin altyapı hocaları da İngiltere’de eğitim görecek. İkili ilişkilerin ilerlemesi durumunda ise kulüpler arasında oyuncu transferi de söz konusu.

Fanatik


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Pasa
Pasa - 2 hafta Önce

Hayirli olur insaAllah

emrah
emrah - 2 hafta Önce

Baştan aşağa bir biri ile çelişen cümleler chelsea li genç yetenekler trabzon da ne eğitimi alacak eğitim alacak bir taraf varsa oda bizim oyuncular . Ayrıca chelsea hiç biralt yapı oyuncusunu ts ra al oynat diye vermez hayal kurmayın .

banner426

banner432

banner454

banner443

banner441

banner393