Trabzonspor ve Beşiktaş arasında Burak Yılmaz krizi!

Beşiktaş, Trabzonspor ve Burak Yılmaz arasında "çek krizi" çıktı!

Trabzonspor 28.03.2020, 10:41
Trabzonspor ve Beşiktaş arasında Burak Yılmaz krizi!

Burak Yılmaz'ın transferi sırasında siyah-beyazlılardan aldığı çeki Burak Yılmaz'a veren bordo mavili yönetim, çekin karşılıksız çıkması üzerine Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvurdu.

Beşiktaş, Burak Yılmaz’ı Trabzonspor’dan transfer ederken, 8 milyon 430 bin lira karşılığında çekler kesti. Bordo-mavililer, buradan gelen 1 milyon 500 bin lira tutarındaki çeki de, alacaklarına karşılık Burak Yılmaz’a verdi.

Böylece eski golcüsüyle arasındaki alacak-verecek problemi de kağıt üzerinde tamamlanmış oldu. Burak, 450 bin euroluk indirim yapıp, 10 milyon lirayı üç taksitte almayı kabul etmişti.

Olay UÇK’ya gitti

Burak, Beşiktaş tarafından verilen bu çeki tahsil etmek istediğinde karşılığı olmadığını gördü. Ancak golcü, karşılıksız çek şikayeti yapmak yerine kulübünü korudu, Trabzonspor’un kapısını çaldı.

Beşiktaşlı futbolcunun, şu anki kulübü tarafından verilen çekinin karşılıksız çıkmasıyla şaşkına dönen Karadeniz ekibi ise TFF’ye başvurarak olayı Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na götürdü.

(Milliyet)Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
zafer 1 yıl önce
"BURAK ALLAH SENI BILDIGI GIBI YAPSIN EMI NANKÖR" TRABZONSPOR DA BURAK OLDUN YAPTIGIN SU HAREKETE BAK SAHTEKARLIGI YAPAN SENIN KULÜBÜN SENIN ALOO. NE OLDU "BÜYÜK BASKAN AHMET AGAOGLU" SENI KULÜPTEN POSTALAYISINI HAZMEDEMEDINDE INTIKAM MI ALIYORSUN" BU TRABZONSPORDA OYNAYIPTA SONRADAN ISTANBULA GIDIP FUTBOLOYNAYAN VE TEKNIK DIREKTÖRLÜK YAPANLARA BIR HALLER OLUYOR. SIZ EGER TRABZONSPORLUYSANIZ BEN SIZDEN DAHA COK TRABZONSPORLUYUM HADI ORDAN SIZI GIDI CAKMACI TRABZONSPORLULAR SIZI"
Musti 1 yıl önce
Yönetimin doğru yaptığı işlerden birtaneside burak yılmazı göndermesidir.muharrem usta onunla çok yüksek maaş karşılığında anlaşma yapmıştı,gerek yoktu bu maaşa bu kadar kulübü borç altına sokmaya.Yönetimin onur ve burak hamlesi yeni bir milat oldu.
Gerçek ts li ali 1 yıl önce
Boş sahte çeki kim verdiyse ona git.. Ayıp yaptığın.. Bjknn kapısına gitse kovarlar bunu.. Bunun yaptığı ekmek yediği kabı kirletmektr...
Şalpazarı 1 yıl önce
Vurdur çeki ver bjk avukata hiçmi kafan çalışmıyor
Hasan 1 yıl önce
Bakmayın kaçarak Galatasaray a giderken kazandırdığı beş milyon avroya. Burak Trabzonspora tarihinin en büyük zararını verdi hem maddi hem de manevi. Klası ne olursa olsun bu tarz ahlaksız adamlar kulübün kapısından içeri sokulmamalı. Kankası bir yıl önce kaçıp gidince ertesi yıl kendisi yönetimi kandırıp kaçtı. Bir kulüp bir oyuncuya göre kadro kurup oynatıp yetiştiriyorsa maddi manevi iki tarafta yapılan transferden tatmin olmalı.
HaK 1 yıl önce
Zafer Allah esas seni iyi etsin burak icraya gitse bir sürü masraf ilave yeni mali yük eğer Trabzonspor kulubü çeki keşide edip burak a vermiş ise burak ilk kendisinden önceki keşidecilerin tamamını mahkemeye verebilir çünkü selinde k bulunan kimseye en son keşideci borçludur trabzonspor burak a çekin parasını verir çeki burak tan alır kendisi beşiktaş ı dava eder sen bu işlerden pek anlamıyon hiç çek görmedin herhal
Tursun 1 yıl önce
Ağzına sağlık bir hukukçu gibi açıklamışsın ağzı olup konuşana ders tekrar sağol hemşerim
zafer 1 yıl önce
"SEN MERAK ETME "HAK" ISIMLI ARKADAS BEN CEKIN ALASINI GÖRDÜM"
HaK 1 yıl önce
Zafer o zaman neden milleti Burak a saydırtıyorsun (burak ı ne severim ne de tanırım ama insanı insanları tanırım) zafer kardeşim hayatında ne kadar alacağından vazgeçtin burak ts den alacaklı değil mi o zaman doğru yere başvurmuş ts de Trabzonspor dan alacaklı değil mi Trabzon da alacağını doğru yerden takip edecek sapla samanı karıştırmasak takımımıza daha faydalı oluruz bizim bu tip hassasiyetlerimizden yararlanıp trabzonspor yönetimine gelip takımı soyup sıçana çevirmediler mi neydi o İHO NEYDİ O MUHARREM VE ONLARÌN YÖNETİM KURULLARI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@