Trabzonspor ve Belediyenin 2010-11 kapışması

Trabzonsporlu yöneticiyle Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı sosyal medyadan kapıştı

Trabzonspor 01.03.2017, 10:18
Trabzonspor ve Belediyenin 2010-11 kapışması
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un çalınan 2010-11 şampiyonluk kupasını yeni açılan Trabzon Şehir Müzesi'nde belirtilmemesi ve sonradan düzeltilmesi tartışmaları beraberinde getirdi.

Müze açıldığında Trabzonspor köşesinde 6 şampiyonluk olduğu gösterilerek 2010-11 sezonu sayılmamıştı. Gelen tepkiler sonrası yapılan müdahaleyle şampiyonluk sayısı 2010-11 sezonu da sayılarak 7'ye yükseltildi. Bu durum karşısında Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral tepkisini sosyal medyadan dile getirdi. Saral'ın tepkisine Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya yanıt verince yanıtı beğenmeyen Saral tepkisini sürdürdü.

Saral sosyal medyadn yaptığı paylaşımda "Telafisi olmayan bir olaydır bu, hata değil bilerek yapılmıştır. Müzeciğinize koymasanız da olurdu. Neden şike anıtı yapılmadığı ortadadır." ifadelerini kullandı. Bu paylaşıma Akkaya yanıt vererek "Bilerek yapılmış olsaydı hiç yazılmazdı. Metinler yayınlar kurulunca belirlenmesine rağmen farkedilince anında düzeltilmiştir" dedi. Saral, Akkaya'nın yanıtına "Böyle bir hatyı yapamayacak kadar sorumluluk sahibi makamlarda oturuyorsunuz. Günler sonra değiştiriyorsunuz. Bu mudur? Bravo!" şeklinde yanıt verdi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
tamamen siyasi 4 yıl önce
devlet erkanının açılışa katılmasından dolayı bilerek yazılmamıştır. açılış sonrası ise unutuldu diyerek yazılmış ve Trabzonsporlunun gazı alınmıştır
1461 4 yıl önce
GÖKHAN BEY trabzonsporumuza yakışır özü sözü bir yöneticimizsiniz selamlar saygılar....
Yersen 4 yıl önce
Hep ayni nakarat bunlar deqilmi gece giseyi kaldirmaya calisan bunlar deqilmi şike aniti yapilacak deyipte R alan
Anlat anlat biz severiz yalan nı
Tonyali Murat 4 yıl önce
Böyle kafalar Trabzona hizmet ediyor.Mevcut belediye gayret laşka ve yetersiz.
adnan 4 yıl önce
gozu donmus 3 kupa yi yedin doymadinmi budunya nesize nede bize kalmaz adalet yokki ahlak olsun
FIRTINA 4 yıl önce
TEŞEKKÜRLER BAŞKANIM. SİYASİ OYUN OLDUĞU ORTA DA.
KİM KİMİNLE AŞIK ATTIĞININ BİLİNCİN DE DEĞİL. ŞİKE OLAYI NEDEN UZADI.ONU DA HERKES BİLİYOR.SONUCU ACI OLACAK BUNU HERKES GÖRECEK.
SİNAN EĞİLMEZ 4 yıl önce
Trabzonspor yöneticisi haddini bilmeli.Bu şehirde akpartinin söylediği olur.
ahmet 4 yıl önce
Gökhan Saral tam bir şovmen. Trabzonspor yöneticisi kimliğini aldı esip kavuruyor. Yönetici olmadan önce kimdi bu adam. Yönetimde kimse onu adam yerine koymuyor. Oda sosyal medyada gündem olmaya çalışıyor. Yazık Trabzonspor yöneticiliği bu kadar ucuz olmamalı
SİYASET 4 yıl önce
AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE BAZILARI KULUPTEN NAM YAPAR BAZILARI YEREL YÖNETİMLERDEN BABADAN OĞULA VE KIZA DEVRAN SÜRER...... YAZIKLARIN OLSUN CIKARLARI UGRUNA TRABZONSPOR ÜZERİNDEN PRİM YAPANLARA..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@