Trabzonspor uyardı! Üyeliğiniz iptal olabilir!

Trabzonspor'dan üyelerine kritik uyarı.

Trabzonspor uyardı! Üyeliğiniz iptal olabilir!

Trabzonspor, aidat borcu olan üyelerini uyardı. Yapılan açıklamada 2 yıllık birikmiş aidat borcu olan üyelerin borçlarını 60 günlük süre içersinde ödemeleri istendi. 

Trabzonspor'dan yapılan açıklama şu şekilde;

Değerli üyelerimiz;

Tüzüğümüzün 19/b maddesi gereğince iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerimiz borçlarını 06.01.2020 tarihi itibari ile başlamış olan 60 günlük süre içerisinde ödemeleri gerekmektedir. Üyeliğinizin iptal edilmemesi için ödemelerin 05.03.2020 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Ödemelerinizi;

- 444 1967 ve 0462 325 09 67 numaralı çağrı merkezlerimizden,

-uyeislemleri.trabzonspor.org.tr üzerinden online olarak,

- uyelik@trabzonspor.org.tr adresine mail göndererek,

- Trabzonspor.org.tr’de yer alan Kulüp Üyeliği bölümünde belirtilen banka hesap numaralarımız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Camiamıza saygıyla duyurulur.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
davut
davut - 3 ay Önce

Başkan istifa ederse borcumu ödeyeceğim.

Okur
Okur @davut - 3 ay Önce

Ödemezsen çok da fifi..

Ali Osman
Ali Osman - 3 ay Önce

bunlar gittikçe kafayı yemeye başladı her gün üye atmak için uğraşıyo :)) diğer takımlar nasıl üye yaparız derdinde bunlar nasıl kovarız

Ali Osman
Ali Osman - 3 ay Önce

önce hacıosmanoğlu zamanında üye olanları attık, geçen ay üyelik bilgilerini güncellemeyenleri, şimdi aidat borcunda gecikme yaşayanları atıyonuz. anlamadım ki bence üyelere mesaj atın sizi desteklemeyen kim varsa atın üyelikten uğraşmayın böyle

Baba diyorki.
Baba diyorki. - 3 ay Önce

vay be tüm takımlar üye sayısını artırma peşinde sizde zürekli üyelerle uğraşma hpeşihdesiniz neden.derdiniz ne???? hani herkes kendi ayidatini ödeyecekti,nasıl omldu dokuz bin kişi aidet ödedi herkes kendimi ödedi,kendi ödemediğini çok iyi biliyorum.ayrıca ödemesini yapan seçime katılır,yapmayan katılmaz.nedir deriniz.üyeleri siliceksiniz.yapmayın ayıptır.

SIRADAKİ HABER