banner518

Trabzonspor Usta’dan 36 Milyon’u faiziyle tahsil etti

Trabzonspor 3 aylık ve 1 yıllık faaliyet raporlarını KAP’a bildirdi.

Trabzonspor 06.10.2018, 14:23 06.10.2018, 14:58
Trabzonspor Usta’dan 36 Milyon’u faiziyle tahsil etti

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor’un yayınladığı 3 aylık ve 1 yıllık faaliyet raporlarındaki ayrıntı dikkatlerden kaçmadı.

Raporlarda yer alan “Trabzonspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu’nun bir önceki dönem faaliyetleri incelemesi amacıyla yaptırmış olduğu özel amaçlı denetim raporunda ortaya ve bir önceki yönetim kurulunu temsilen eski yönetim kurulu başkanı Sayın Muharrem Usta’nın tazmin edeceği kabul ettiği bakiyelerden oluşmaktadır” ifadesi ile Muharrem Usta’dan denetleme raporlarında belirtilen 36 Milyon TL’yi alacaklarından mahsup ettiği anlaşıldı. Yasal faizleriyle birlikte yapılan mahsup işleminde Muharrem Usta’dan 38 Milyon TL tahsil edildiği öğrenildi.

Bilindiği üzere eski Başkan Muharrem Usta, bağımsız denetleme kurulu tarafından hazırlanan rapor sonrası bahsedilen 36 Milyon TL’yi Trabzonspor’a bağışlayacağını açıklamış daha sonra da Trabzonspor’un dava açacağını açıklamasının ardından bu kararından vazgeçtiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (21)
ÇAĞRIBEKAR 2 yıl önce
Haram yiyenin boğazında kalsın!!!!!!
Yahya 2 yıl önce
Kulüp tarihinde ilk kez bir başkan sorumluluktan kaçmayıp üzerine düşeni mertçe yapmıştır..ben sözünü tutan ikinci bir adam görmedim, gerçekten sayın Usta büyük bir Trabzonsporluymuş..şimdi bu yönetimin samimiyetine inanmamız için İHO döneminin raporlandırılması gerekiyor aksi takdirde yönetimin iyi niyetli olmadığı ortaya çıkar ki bu hiç de hoş olmaz...
Yıldıray 2 yıl önce
İyi olmuş. Yeni yönetimi kutlarım.
Ts 2 yıl önce
Bu adam diğerleri gibi para mı yedi? İkincisi bun kulübe para verdi , kur artığı için aradaki zararı da karşıladı. İho dönemini bence bakın derim biley patladıysa orda patladı
Ömer 61 2 yıl önce
Kim benim canim TRABZONSPOR um bir kurus parasini calip kendi cikarlari icin kullandiysa Allah onu bildigi gibi yapsin
Ismail Bulut 2 yıl önce
Bu iyi haber. Bu demektir ki borc 38 Milton azaldi. Sira usta donemini arastirmak.
Alp Türk 2 yıl önce
Muharrem size para kaptırmaz akıllan artık TS yönetimi 38 verdiyse 138 alır o ...
Ahmet Kücük 2 yıl önce
Simdi anlasildi futbolculara 30 milyon dopping parasinin ustadan geldigi
merandes 2 yıl önce
Usta para vermemiş. Kulüpte alacağı var ve yönetim bunun bir kısmına çizik atmış yani mahsuplaşma yapmış. Mahkeme ne der göreceğiz. Para girmemiş kasaya kısaca. O kadar büyük delik var ki içine ne koysanız düşer , kasada kalmaz..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@