7m

7m

hyundai

Trabzonspor'un şampiyonluğu denizde muhteşem kutlanacak! İşte tüm ayrıntılar

Trabzonsporlu futbolcular denizde su gösterileri ile karşılanacak

Trabzonspor 14.05.2022, 14:04
Trabzonspor'un şampiyonluğu denizde muhteşem kutlanacak! İşte tüm ayrıntılar

Trabzonspor, denizde de şov yapacak.

Trabzonspor, şampiyonluğu resmileştirdiği 2021-2022 sezonunun kutlamalarına devam ediyor. Bugün gerçekleşecek kutlama törenin ile ihtişamlı bir şekilde kupa hava kalkacak.

Denizde başlayacak kutlamalarda futbolcuları bir sürpriz bekliyor.

Kafileye kılavuzluk yapacak Albayrak 61 römork Trabzonspor tesisleri önündeki yat limanından futbolcuların bulunduğu tekneyi su gösterisi ile karşılayıp, devamında filo halinde Ayasofya Camisi önüne kadar seyir yapılarak geri dönülecek.

Faroz Balıkçı barınağına gezi teknesi girdiği asıl şölen başlayacak. Daha sonra, dışarda bekleyen filo ile birlikte Trabzon Limanı’na yönelinecek. Kıyı seyri esnasında taraftarlar 5 km boyunca kıyıdan meşalelerle eşlik edecek.

Filo liman ağzından içeri girmeye başlayınca Albayrak 61 önü açacak ve futbolcuları taşıyan tekne öne geçecek. Bu esnada limanda bulunan gemiler düdüklerini çalıp selam verecekler, aynı anda da Albayrak tarama gemimiz su gösterisinde bulunup bir gök kuşağı yaratacak. Futbolcuları taşıyan gemi vinçlerin arasına asılan dev bayrağın olduğu rıhtıma yanaşacak, Büyükşehir’den talebim üzerine gelen Bando takımı futbolcuları karşılayacak. Buradan üstü açık otobüsle Stadyuma gidilecek.


Yorumlar (1)
Erdem 1 hafta önce
Şova devam devam, Trabzonspor düşmanlarına en güzel cevap kazandığımız kupa ve başarılar, sonra da bu başarıları kutlama organizasyonları olacaktır. Seneye de başarılarımızın devamını dilerim. Şampiyon Trabzonspor.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@