7m

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'un iki yıldızı için yeni planı belli oldu!

Trabzonspor yönetimi, Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür için gelen teklifleri yetersiz buluyor.

Trabzonspor 19.07.2022, 11:53
Trabzonspor'un iki yıldızı için yeni planı belli oldu!

Uğurcan Çakır ve Abdulkadir Ömür'e gelen transfer tekliflerini yetersiz bulan Trabzonspor yönetimi, yıldız isimler için yeni bir yol haritası belirledi.

Geçtiğimiz sezon kalesinde ortaya koyduğu performansla Süper Lig'in en değerli oyuncusu olma unvanını eline geçiren, bordo-mavili takımın yaşadığı şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Uğurcan Çakır, transferin en gözde isimlerinden biri olmasına rağmen gelen teklifleri Karadeniz ekibi yeterli bulmuyor. 10-13 milyon Euro arası rakamlar konuşulsa da milli kaleci için bordo-mavili yönetimin beklentisi daha yüksek. Uğurcan Çakır ise transfer olabileceği ülke ve takımın potansiyeline de büyük bir önem veriyor. Şimdilik oyuncusu için beklemeye geçen bordo-mavililer, milli eldiven için Avrupa arenasını yeni bir yol haritası olarak belirledi.


Trabzonspor'un iki yıldızı için yeni planı belli oldu!

Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle ciddi bir süreç geçiren ancak başta yönetim ve Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın planlamasıyla yeniden eski günlerine dönme sinyalleri veren Abdulkadir Ömür de her sezon olduğu gibi bu sezonda transferi konuşulan isimler arasında yer alıyor. Yeni sezona hazırlanan yetenekli oyuncu için de gelen teklifleri yetersiz bulunan Trabzonspor yönetimi, iki sezon önce 23 Milyon Euro'ları bulan transfer teklifleri alan oyuncusunun aynı rakamları yakalamasını hedefliyor. Bordo-mavililer, Avrupa maçlarının yanı sıra milli maçlarda da Abdulkadir'i vitrine çıkarmayı hedefliyor.


Yorumlar (2)
Erdem 3 hafta önce
Acil Djaniny ve Uğurcan ile sözleşme imzalanmalı. Buna Ömür dahil olur mu olabilir. Uğurcan tavan ücret yada buna yakın bir para almalı.
Ali Fuat 3 hafta önce
Uğurcan'a 2 milyon Euro banko vereceksin, daha fazlasını da hak ediyor. Abdülkadir'e de en az bir buçuk milyon Euro vereceksin. Adamı Manchester City'e vermeyerek kariyerini, hayallerini yaktınız. Para olarak da bakarsak orada alacağı para bundan aşağı zaten olmazdı. İki yıldır 40 milyon lirasını da çöp ettiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@