7m

Çapkınoğlu

Trabzonspor'un Avusturya kampı erken bitiyor

Trabzonspor'un Avusturya kampı erken sona erecek. işte nedeni.

Trabzonspor 23.07.2022, 23:22 23.07.2022, 23:57
Trabzonspor'un Avusturya kampı erken bitiyor

Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarını Avusturya kampı ile sürdürüyor.

Teknik Direktör Abdullah Avcı Avusturya kampını erken bitirme kararı aldı. Takım 26 Temmuz'da Trabzon'a dönecek.

Kampın erken bitirilmesi ile ilgili konuşan Avcı, "Haziran ayının 27'sinde başladık. Çok yoğun bir şekilde dışarıda geçiriyoruz. Kampın sonları biraz yorucu ve yorgunluk olur. Özellikle bu süreci şehrimize gidip finalin havasını daha iyi tadıp, kendi memleketimizde çalışıp oradan İstanbul'a geçeceğiz. Hem de zihinsel bir rahatlama ve taraftarımızla finale hazırlanacağız." diye konuştu.

Buna da göz atın:
 Trabzonspor’da Peres’ten haber var! İşte takıma katılacağı tarih


Yorumlar (4)
rauf 4 hafta önce
öğrencilerde olur son zamanlara doğru.
Erdem 4 hafta önce
Bugün Avcıyı kendi kendime eleştirir iken aklıma şu geldi, eğer göz boyamak ise amaç 3. lig takımı ile maç ayarlar goy goy yapardı. Yenersek sorun yok, yenilirsek de zaten 3. lig takımı sakatlık olmasın diye asılmadık ki der konuyu bitirir idi. Bu yıl Avrupada başarılı olmak istediğine eminim ama takımı daha iyi hazırlamalı bunu zaten kendisi bizzat gördü. Bu takım Avrupayı boş geçse ligin tozunu yine atar. Ama Hoca özellikle Avrupa da başarı istiyor o zaman çok çok iyi futbolcu değil ÇOK ÇOK İYİ ANTRANÖRLER ALINACAK. Açık oynamaya gerek yok çalışılmış bilinçli hücum yapacak.
CAPT,M,D, 4 hafta önce
SAYIN YÖNETİCİLER HOCA VE TEKNİK HEYET KONUSUNU GÖZDEN GEÇİRİN YOKSA BU SENE HÜSRAN SENESİ OLUR, TEMMUZ 2022 ,SAKIN GEÇEN SENEYE KİMSE ALDANMASIN,,
Oflu 4 hafta önce
Sağ bek Larseni kim aldırdı Trabzonspora? Adam her pası geri pas yapıyor 1 tane çıkıp ortası yok. sağ kanat yol geçen hanı gibi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@