banner572

Trabzonspor transferde atağa geçiyor!

Ahmet Ağaoğlu, transfer konusunda açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 28.06.2019, 23:41
Trabzonspor transferde atağa geçiyor!

Transfer döneminde maliyeti uygun ve genç oyuncularla sözleşme imzalayan Bordo-Mavililer'de as kadroya katkı verecek oyuncuların transferleri merakla bekleniyordu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transfer süreci ile alakalı bilgiler verdi.

Ağaoğlu, 2-3 Milyon Euro bandında bir transfer bütçesi olduğunu belirterek, "Bankalar Birliği ile yapılacak olan yapılandırma anlaşmasını bekliyorduk. Transferde genç oyunculara öncelik vermiştik. Şimdi isim vermeden konuşursak, stoper, orta saha ve forvet bölgesine 3-4 transfer yapacağız. 10 gün içerisinde görüşmelerimizi belirli bir aşamaya getirdiğimiz oyuncularla anlaşma imzalayacağız. Bu oyuncular as kadroya direk katkı verecek oyuncular olacak." ifadelerini kullandı.

Takımdan ayrılacak oyuncularla ilgili de bilgi veren Ağaoğlu, "Takıma katkısının az olduğu düşünülen, teknik kadronun vereceği rapor doğrultusunda belki 1-2 oyuncu takımdan ayrılabilir. Tabiki bunlar Sosa, Anthony, Abdülkadir ve Yusuf olmaz..." dedi.


Yorumlar (11)
Semih Atik 2 yıl önce
Hadi baskanim yaa. Dergiye abone oldum. Forma aldım. Istanbul dayım kombine alacağım. Gözünü seveyim ligin tozunu atalım bu sene. Yikalim istanbul saltanatını tekrar. Her şey bir şampiyonluğa bakar. Gerisi çorap söküğü gibi gelir. Bunu bildikleri için korkuyorlar bizden.
Yılmaz iğci 2 yıl önce
Helal olsun başkanım senin gibisi zor gelir birdaha Trabzonspor a gurur duyuyoruz seninle inşAllah birde şampiyon oluruz senin döneminde zaten böyle güzel işler yapmaya devam edersen taraftar arkanda seni bir yere birakmayiz
caykaralı 2 yıl önce
helal sana başkan süpersin
uluzar61 2 yıl önce
her yıl şampiyonluğa oynayan 4-5 takım var. ama biri şampiyon oluyor. önemli olan şampiyonluk değil.oturmuş,genç mücadeleci,oynanan futbolla keyif verici bir yarışmaca takım olmasıdır.avrupada bütün maçlar full oynanıyor.tek amaçları hafta sonu keyif almak.bizimkiler gibi abartıp milyon dolarlık futbolcu çöplüğüne döndürmüyorlar.kendi öz evlatlarımızı yetenekli yabancılarla yoğurup futbolcu fabrikasını kurmamız lazım.gereken yalnızca sabır ve destek.görceksiniz başarı kendiliğinden gelecektir.gençlerimizin MUHTAÇ OLDUKLARI KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.hep destek tam destek.
Tonyali Murat 2 yıl önce
Tataftar emrine amade
Hikmet41 2 yıl önce
Tiv diyen arkadaş bu baskan varya çok akıllı tebrik et ve koltuğuna yaslan takımı seyret futboldan az anliyosan bu takim gelek yılın sampiyonu
MerNoire28 2 yıl önce
Seksenlerdeki komiser rıza nın dediği gibi riv riv rivvv el transfer yapıyor bizde anca konuşuyoruz bu zamana kadar transferler bitmeliydi
Abanoz 2 yıl önce
Çiban başımısınız. Bitecek yerde sürekli ürüyorsunuz. Az susun da ADAM İŞİNİ YAPSIN
Faruk 2 yıl önce
Bi bitmediniz
Metin 2 yıl önce
Bu başkanı haksız yere eleştirenler kendileri başkanın yerinde olsa çok sevdiklerini söyledikleri Trabzonspor'a başkan olmazlardı.Zira Ahmet Ağaoğlu başkanımız bir eli yağda bir eli balda rahat yaşamını bırakıp iflas etmiş borcunun faizini bile ödeyemeyecek bir kulübe başkan oldu hanginiz yapardınız sözde herkes ama gerçekte bir kişi yapardı bunu o da sayın başkan kendisini hiç tanımam ama helal olsun arkasındayız.Ama insanoğlu nankördür açgözlüdür doyumsuzdur.Birileri asla mutlu olmaz ne yaparsan yap hiçbir zaman olmaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@