7m

7m

hyundai

Trabzonspor tırını hazmedemediler! Hakaret edip hedef gösterdiler

Trabzonspor satış tırını kabullenemeyen holiganlar hedef gösterdi.

Trabzonspor 15.11.2021, 19:23
Trabzonspor tırını hazmedemediler! Hakaret edip hedef gösterdiler

Trabzonspor’un 2011 şampiyonluğunda, şike döneminin baş aktörü olan Eskişehirspor kulübü daha sonra da bordo mavili ekibe olan borcun yapılandırılmasını istemiş fakat bu istek kabul görmemişti.

Eskişehir futbol kulübü daha sonra önlenemez bir şekilde küme düşüşünü sürdürmüş ve 2.Lig’e kadar gerilemişti.

Yaşananların sorulusu olarak Trabzonspor’u görmeye devam eden Eskişehirspor taraftarı ve onlara liderlik eden şahıslar şimdi de Trabzonspor mobil mağazasını hedef aldılar.

Şehirlerinde İstanbul takımlarının mağazalarına büyük sempati ile yaklaşan bu şahıslar, bugün çekildiği iddia ettikleri resmi paylaşıp Trabzon halkına hakaret edip kendi belediye başkanlarını tehdit ettiler.

Bir taraftar derneği başkanı tarafından yapılan paylaşımda “Güzel ilçemiz Sivrihisar'da misyonerlik yapmasına izin veren Belediye başkanı Hamid Yüzügüllüyü Eskişehirspor taraftarı olarak kınıyoruz. Kendi şehrinin takımına ve değerlerine bu kadar uzak herhangi bir seçilmişi veya ileri geleni asla onaylamıyoruz. Eskişehir'in sorunlarına kulak tıkayan kim olursa olsun en büyük davamız Eskişehirspor menfaatleri doğrultusunda sonuna kadar mücadele edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.


Yorumlar (6)
ozgur ata 7 ay önce
misyonerlik mi? Goren de zannederki mobil magazamizdan hristiyanligi yaymaya calisiyorlar, ne beyinsiz tipler var ya
Ali KAYA 7 ay önce
Sayı Eskişehirspor yöneticileri ve Eskişehir halkı; bu yaptığınız çok ayıp ve kabul edilemez. Size karşı olan güzel duygularımızı köreltmeyin lütfen. Şimdi size Eskişehirspor'un 70 li yıllardaki kadrosunu yazacağım. Ezberimdedir. Sanırım Eskişehir halkının ve yöneticilerinin çoğu sayamaz bu kadroyu.TAŞKIN/ İLKHAN/NECDET/CENGİZ/İSMAİL/RUHİ/KAMURAN/NİHAT/FETHİ/BURHA/ ENDER..Sevgiyle kalın.
Turgay 7 ay önce
Nihat Fethi Ender filelere gönder. Anadolu'nun ilk şampiyon adayı idiler İstanbul dükalığını yıkamadılar.
adalı 7 ay önce
bir günde lütfen izmir narlıdere demokrsi meydanına gelebilrmisiniz?
ferşad 7 ay önce
utanmazlar şike yaparken maç satarken nerdeydiniz eskişehiri amatör kümede görmek bize mutluluk verir ne kadar büyük takımmışız yalvara yalvara bir hal oldunuz almayın para diye beter olun
KAMUHOT 7 ay önce
2010-2011 sezonunda Şekip Mosturoğlu' nun Eskişehirden aldığı tarlaları satın para kazanın olmaz mı ? Amatör kümeye gitmekten kurtulursunuz belki.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@