banner536

banner526

banner513

Trabzonspor taraftarını uyardı!

Trabzonspor karşılaşacağı Beşiktaş maçı öncesi taraftarlarını uyardı.

Trabzonspor 17.05.2019, 12:21
Trabzonspor taraftarını uyardı!

Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor, Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Trabzonspor Kulübü maç öncesi taraftarlarına uyarı mesajı yayımladı.

Mesajda şu ifadeler yer aldı:

TFF ve UEFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

Takımımızın daha önce oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın rakip takım veya takımlara yönelik kötü tezahüratları kulübümüzün ciddi oranda ceza ödemesine neden olmuştur.

Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlara ulaşmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de yasa gereği maddi ve manevi çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır.

Toplu taşıma kullanmaya ve erken saatte gelmeye özen gösterelim

Taraftarlarımızın yoğunluk sebebiyle stadyuma toplu taşıma kullanarak ve erken saatte gelmeleri özellikle rica olunur.

Güvenlik görevlilerinin yönlendirmelerine uyalım

Taraftarlarımızın stadyum çevresinde özel ve resmi güvenlik güçlerinin trafik yönlendirmelerine uyması büyük önem taşımaktadır.

Tüm taraftarlarımızdan konuya gereken hassasiyeti göstermelerini ve takımımızı maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
salih 1 yıl önce
su ateş pahası. fiyatları indirin
Gurbetçi 1 yıl önce
Sigarada içmek yazak değil mi ???

Gelişmelerden Haberdar Olun

@