Trabzonspor taraftarından yönetime çağrı: Ne olur satışa çıkartın!

Trabzonspor sahasında Gaziantep FK'yı ağırlarken maç önü görüntüler güne damga vurdu.

Trabzonspor 19.10.2019, 22:52 19.10.2019, 23:31
Trabzonspor taraftarından yönetime çağrı: Ne olur satışa çıkartın!

Haber61 - Spor Servisi

TRabzonspor evinde ağırladığı Gaziantep FK'yı 4 golle uğurladı. Karşılaşmada Sturridge 1 gol 1 asist ile yıldızlaşırken Sörloth da yine aynı performans ile alkış aldı. Sosa gemisinin dümenine geçerken sakatlıktan dönen Yusuf Sarı'nın attığı gol gelecek adına umut verdi.

Maçta bunlar yaşanırken maç öncesi Trabzonsporlu futbolcuların ısınmaya çıktıklarında giydikleri t-shirtler gündem oldu. Trabzonspor logosu üzerine Mustafa Kemal Atatürk görseli ve imzası bulunan T-shirtler taraftarlar tarafından büyük beğeni topladı. sosyal medyada paylaşılan görsellerin altına "Ne olur satışa çıkartın" mesajları yağmaya başladı.

T-Shirtlerin 29 Ekim'den itibaren TSClub mağazalarında satışa çıkacağı öğrenildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (29)
Sami Uzunarslan 2 yıl önce
Trabzonspor'umuz la her zaman her koşulda gurur duyuyoruz ama ilk kez bukadar büyük bir gurur duyduk bize bu gururu yaşatan tüm insanlara çok çok teşekkür ediyoruz.
Bayraktar sen alma zaten 2 yıl önce
Bayraktar bedava verileni bedava adamlar alır o takımın logosu renkleri üzerindeki ülkenin kurucusunun simgesi çok kıymetli zaten sen git bedava kömür makarna al
Bayraktar 2 yıl önce
Bedava verseler almam
6101 2 yıl önce
Niye yorumu beğenmiyorsunuz.. Yobazlık yapmayın.. ATATÜRK bizim KAHRAMANIMIZDIR..
Yalcinx5 2 yıl önce
bu begenmiyenler Ataturk dusmani olan yobazlardir kesin yAllah arabistana
Farozz 2 yıl önce
Bu yorumu beğenmeyen Türkiye Cumhuriyeti ni terk etsin..nokta
Orhan Kibar 2 yıl önce
Bencede satışa çıkarılmalı FB BJK GS taraftarıda alır istanbulda da satılmalı Atatürk hepimizin atasï
Vayy reise bak 2 yıl önce
Bir türk islam ülkücüsü olarak benim atam cengizhan teoman alparslan ertuğrul osman kanuni fatih atatürk ve gurur duyuyorum hepsiyle kanım türk kanı bunları reddenin kanından şüphe ederim
Reis 2 yıl önce
Kendi adına konuş benim Atam Sultan Abdülhamit Han
Mantıklı 2 yıl önce
Zamanın ingiliz başkanı Church Hill Atatürk’le ilgili şu açıklamayı yapmıştı: ‘Tanrı her yüz yılda önemli bir şahsiyet yaratır, onuda Türklere bağışladı’.Ben Tişörtün siparişini verdim bile..
Araklı61 2 yıl önce
Mantıklı, bir önceki yorumum/cevabım, surmene61 adlı kullanıcıya gönderilmesi gerekirken sehven senin yorumuna gönderildi. Cevabın, senin yorumunla ilgisi yoktur. saygılar...
Araklı61 2 yıl önce
1461’ de Trabzona ayak basan kutsal atanın, , siyaseten katli, kanun haline getirdiğini, kundaktaki kardeşi Ahmet’i boğdurtarak öldürdüğünü de bilirsin sanırım. (Bilmiyorsan Osmanlı’nın baba kaynakları, Danişmentli ve Uzunçarşılının ilgili eserlerine bakabilirsin). Haa doğru ya! kutsal devletin bekası için sizin inancınıza göre bebek de katledilir her türlü zulüm de işlenebilirdi. Halbuki, bizim inancımızın prensiplerini belirleyen Kur’an’a göre, zulmün hiçbir gerekçesi, izahı olamaz. Yine o Kur’an’a göre, Mısır’ın zalim Firavun’u, devletin bekası için ana rahimlerindeki israiloğlullarının doğmamış bebeklerini dahi öldürtüyor lakin o Firavun Allah’ın gazabına uğruyordu. Allah, kutsal devletin bekası için her türlü zulüm mübahtır demiyordu.
Has Trabzonlu 2 yıl önce
Helal Sami Uzunarslan senin yazını beğenmeyenler Atatürk düşmanı, Atatürk düşmanı olanlar bu ülkede yaşamaya hakkı yooookkkk.
Hasan 2 yıl önce
Güzel bir düşünce. Türk milletinde vefa vardır. Ata'ya saygı, vatana saygı. Kurtuluş Savaşımızın tüm komutanlarını saygıyla, rahmetle minnetle analım. Ruhları şad olsun.
Ali Osman 2 yıl önce
Ne kadar mümkündür bilmiyorum ama formalarada küçük Atatürk logoları eklense güzel olur aslında.
Surmene61 2 yıl önce
Benim atam 1461! Trabzona ayak basandir!!!
Hüzün gözyaşı 2 yıl önce
Türk bayrağı taraftar ablemi tamam ancak herkesin gönlünde Bi lider vardır. Bunları fıtbol spor içine katmayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@