Trabzonspor taraftarından başkana sitem

Trabzonspor’da bugün gerçekleştirilen bayramlaşma törenine İbrahim Hacıosmanoğlu’nun katılmayışı taraftarların tepkisine neden oldu.Bordo-Mavili camiada her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen bayramlaşma töreni geçen yıl olduğu gibi bu yıl da  sönük g

Trabzonspor taraftarından başkana sitem

Trabzonspor’da bugün gerçekleştirilen bayramlaşma törenine İbrahim Hacıosmanoğlu’nun katılmayışı taraftarların tepkisine neden oldu.

Bordo-Mavili camiada her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen bayramlaşma töreni geçen yıl olduğu gibi bu yıl da  sönük geçti. Trabzonspor kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun sağlık problemleri nedeni ile dün gece apar topar İstanbul’a gittiği ifade edilirken taraftarların bu organizasyonun günler öncesinden bilindiği halde takımın bayramlaşma törenine katılmaması kulüp başkanının bayramlaşmaya gelmeyişi taraftarlarca ciddiyetsizlik olarak yorumlandı.

Futbolcuları yakından görebilmek için uzun yollardan gelen gurbetçi vatandaşların bazıları yaptıkları açıklamada Karadeniz’i kanser öldürüyor diyorlar aslında yalan Karadenizlileri Trabzonspor öldürüyor yorumlarında bulundular.

Trabzonspor başkan yardımcısı Yakup Aslan’ın ise neden bayramlaşama törenine katılmadığı bilinmiyor.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim halil
ibrahim halil - 5 yıl Önce

Sözde delikanlı, korkuyor, korkuyor insan içine çıkmaya,, ne suratla çıkacak milletin karşısına, son yılını cezalarla doldurup tiribüne gelmeyen İHO artık kulüp binasına bile giremez oldu..

Takım taraftarı
Takım taraftarı - 5 yıl Önce

Oraya katılacak bunlarda yüz varmı insanda biraz Onur olur millete kupa diye yok Trabzonspor sevdalısı diye oyala sonra git baş düşmanınla beraber ol o zaman git Aziz Yıldırım'ın eteklerini öp onlarda kanka ol sana Aziz Yıldırım birsey yapmadi o şike yaptı ötekilerde kapattı baskan denen zatın ve Yönetimi'nin sokağa çıkmaması lazım taraftar bile bunlara tepki koymalı ama Trabzonspor'da taraftar kalmamış

SIRADAKİ HABER