Trabzonspor taraftarından Ali Koç’a tepki

Trabzonspor – Fenerbahçe maçı için tribüne gelen Ali Koç’a hem ilgi hem de tepki vardı.

Trabzonspor taraftarından Ali Koç’a tepki
banner432

Haber61 - Spor Servisi

Süper Lig’in 13. Haftasında sahasında Fenerbahçe’yi adeta Şenol Güneş Kompleksi’nin çimlerine gömen Trabzonspor taraftarına adeta bayram yaşattı.

Karşılaşmayı protokol tribünden takip eden Fenerbahçe başkanı Ali Koç’a hem ilgi hem de tepki vardı. Bazı taraftarlar Ali Koç ile fotoğraf çektirirken, diğer taraftarlar ise hem Ali Koç’a hem de fotoğraf çektirenlere tepki gösterdiler. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
şevket61
şevket61 - 9 ay Önce

O taraftarı maça sokmayın , biz Trabzonlularda bize gelen misafire hakaret edilmez. Ne kadar 5 para etmesede fener başkanı bizim örf adetlerine aykırı davranış.

Mustafa
Mustafa - 9 ay Önce

Neden???
Sayın Ali Koç futbol camiasının içinde olduğu için ve kim olduğunu herkes biliyor. Normal zamanda yanina yaklaşamazsın. Tevazu gösterip seyircilerle fotoğraf çektirmesi anlayanlara bir mesajdır. Bunu anlamayanlar sahaya su şlşesi atmaya devam edip fotoğraf çektirenleri aklınca protesto ediyorlar. Hangi tarafta olmak isterdiniz? Doğrusu merak ediyorum.

Recai Akkaya
Recai Akkaya @Mustafa - 9 ay Önce

Tevazu gösterdi demek. Nedir ya, kimdir Ali Koç, fener ceza almasın diye UEFA’ya sponsor olan it değilmi. Tevazu gösterdi demek be demek

Ers61
Ers61 - 9 ay Önce

Aşırı ve gereksiz bir tepki. Ali Koçla resim çektirmek ayıp mı? Sonuçta Ali Koç, mücrim değil, ülkenin önde gelen ailelerinden birinin mensubu ve kulüp başkanı.

Metın hacıoğlu
Metın hacıoğlu - 9 ay Önce

Arkadaşlar iyi giden bir maçi sahaya su şişesı atarak takıma ve külübü adeta nerdeyse sabote ediyordunuz böyle taratarlık olmaz bıraz kendınıze gelın artık bıtsın budar husumet yeter orda başkana tepkı göstereyim derken ceza almamıza sebep oluyordu bazı kendını bılmez taraftarlar

Ofli
Ofli - 9 ay Önce

O pislik yapanlar stada sokulmasın bidaha

Alper
Alper - 9 ay Önce

Fotoğraf çektirenler o şahıstan izinmi alacak kimsin sen

Türker
Türker - 9 ay Önce

Neyin tepkisini veriyorsunuz ey taraftarımız? Şeytan mısınız nesiniz siz.Herşey yolunda giderken ne de seviyorsunuz karalama yapmayı.Elbette bu sene şampiyon olamayacaktık ama en azından derbilerde yüzümüz gülsün istedik ve bu da gerçekleşiyor çok şükür.İnşAllah daha da iyi olacağız her geçen gün...

Abdurrahman
Abdurrahman - 9 ay Önce

Sayin Ali Kocun beraberinde getirdigi 2010-11 sezonu kupasini mac sonunda Tspor baskanina teslim edecegini dusunmustum.
Yanilmisim.
Baskan olduktan sonra Ali Koc degisip Fener moduna girmis. Yonetici oldugu o yillarda centilmen ve durust birisiydi.


banner421