7m

7m

hyundai

Trabzonspor taraftarına şok! Saniyeler içinde tükendi!

Trabzonspor taraftarı Ankaragücü maçı biletlerinin saniyeler içinde tükenmesine tepki gösterdi.

Trabzonspor 21.11.2019, 12:12 21.11.2019, 12:17
Trabzonspor taraftarına şok! Saniyeler içinde tükendi!

Trabzonspor,  Süper Lig’in 12. Haftasında deplasmanda Ankaragücü ile karşılaşacak. Zirve yolunda önemli bir engel olan karşılaşma öncesi taraftarların yoğun bir ilgilsi. Var. Ancak günlerdir biletlerin satışa çıkmasını bekleyen taraftarlar bir şok yaşadı.

Edinilen bilgilere göre Trabzonspor taraftarına ayrılan 1100 adet biletin bugün saat 11.00’da satışa çıkması beklenirken, anında tükendi olarak gözükmesi ve taraftyarların bilet alaması tepkiye neden oldu. Passolig ekranında adeta nöbet tutan taraftarlar “Bilet mevcut değil” mesajıyla karşılaşınca isyan ettiler.

Sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getiren taraftarlar “Bu biletleri kime peşkeş çektiniz, bari söyleseydiniz de boşuna beklemeseydik” mesajlarını attılar.


Yorumlar (17)
yasar 3 yıl önce
aynı sorunu istanbul da yaşamaktayız, artık maçlara gidemez olduk.
Gurbetçi 3 yıl önce
Kaç gündür bu anı bekliyorduk. 1 hafta öncesinden bugüne alarm kurduk. Ankaragücü resmi sayfasını da takip eder olduk ki bilet satış gününü onlar netleştirecek diye. Ve bugün 10:45 den itibaren sayfa önümde açık sürekli yenileme yapıyorum. Anlık takip ediyorum. Misafir ibaresi belirir belirmez satın al demek için. Saat 11:00 de çıkmadı, 11:01'de yok, 11:02 hala yok, 11:03 de misafir göründü. Tıkladık lakin Bu katagoride uygun koltuk bulunamadı mesajı çıktı önümüze. Olayı nasıl anlık takip ettiğimi ifade etmek istedim ama sonuç bu. Bazı taraftar gruplarının etkinlikleri de var Ankara'da. Bu gruplar muhtemelen bilet satışa çıkmadan müdahale edip tüketiyorlar... Olan bizlere oluyor... 11:13 de Passoligi aradım "klüpten bize biletlerin bittiğine dair herhangi bir ibare gelmedi" diyorlar. Biz ne yapacaz şimdi söyleyin lütfen? Bu nasıl bir hak gaspıdır?
yasar 3 yıl önce
taraftar gruplarına veriliyor muhtemelen.
Şalpazarı 3 yıl önce
Ya başkan ankaragü taraftarı maça gitmiyor koskoca sdat boş ek kontenjan istesen verecekler paraya ihtiyaçlarıvar
serhat 3 yıl önce
ahmet ağaoğlu gibi bir başkana hiç yakışmıyo bu durum. acilen çözülmesi gerek. hayır sanki taraftar grupları da cok destek veren ateşli gruplar olsa neyse. tek farkı bireysel olarak değil grup olarak çekirdek çitiliyolar. ha bi de ellerindeki biletleri ya daha pahalıya satıolar ya da hiç maça gitmıolar tribünler boş kalıyo. yaptıkları bu.bırakın da bari gurbetteki taraftarlar senede bir gün takımlarını görsün.
mahmuTS 3 yıl önce
Galiba taraftar gruplarina veriliyor.macta takimi desteklesinler diye.iyi yapiyorlar ama yine taraftar maclarda etkisiz kaliyor
Ali KAYA 3 yıl önce
Bilet alamayan cefakar taraftarlarımız üzülmeyi. Çünkü size bilet vermeyen bütün takımların 1. lige yolculuk biletlerini biz kesmişiz.
Mustafa Mazman 3 yıl önce
Kim ve kimlere peskes çekiyorsunuz anlamdim.gitti
EMRE CAKIR 3 yıl önce
BİLETLERİ KULUP ALIYOR VE KULUBE İSİM YAZDIRAN TARAFTARLARA UCRETİ KARSILIGINDA YUKLUYORLAR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@