7m


7m

hyundai

Trabzonspor taraftarına göre en iyi transfer kim?

Transfer dönemini oldukça hareketli geçiren Trabzonspor kadrosuna önemli isimleri dahil etti. Başta M’bia olmak üzere, Marko Marin, Cavanda,N’doye ,Okay,Douglas,Alper ve Esteban’ı transfer eden bordo mavililer lige de oldukça iyi bir başlangıç yaptı. Habe

Trabzonspor 01.09.2015, 11:52
Trabzonspor taraftarına göre en iyi transfer kim?

Transfer dönemini oldukça hareketli geçiren Trabzonspor kadrosuna önemli isimleri dahil etti.

Başta M’bia olmak üzere, Marko Marin, Cavanda,N’doye ,Okay,Douglas,Alper ve Esteban’ı transfer eden bordo mavililer lige de oldukça iyi bir başlangıç yaptı.

Haber61 bu doğrultuda okurlarına “Sizce transfer döneminde Trabzonspor'un yaptığı en iyi transfer hangisi?” sorusunu yöneltti.  Taraftarların bir hafta boyunca oldukça ilgi gösterdiği ankete 13 bin 274 kişi katıldı. Anketten çıkan sonuca göre ise en iyi transfer 7808 oyla Stephan M’bia oldu. Yıldız oyuncuyu 2404 oyla Okay Yokuşlu takip etti.

İşte oy oranları;

13-001.jpg


Yorumlar (9)
Enes 7 yıl önce
Okay , m bia cavanda
coşkun öztürk 7 yıl önce
en iyisi şota. ve süleyman hurma ,,,,helal olsun hacıosmanoğlu ,,,,çekemeyenler tekerleğe çomak sokmasın ,,,susun ve şampiyonlukları bekleyin.
ozer 7 yıl önce
Marko marin
Rauf Memiş 7 yıl önce
Trabzonspor un en iyi transferini zaman gösterir. Ancak en köyü olanı döyleyeyim. SÜLEYMAN HURMA. Bunu şimdi net biliyorum. Herkes yakında görecek.
ozer 7 yıl önce
Simdi mehmet ekici ile marko marin ilk onbirde oynasa kim cikacak.ozer yusuf erkan canla basla oynuyor.mbia okay iki ön libero cok iyi.
trabzonluali 7 yıl önce
Marko marin eğer 15'dakikalik vitrinde gözüktügu gibi ise önerin işi çok zor ilk on bir için çok ekmek yemesi gerekecek. Marks'ın 15'dakikalik görüntüde sergilediği teknik, cabuklu ve oyun zekası Yusuf Erdoğan içinde önemli bir ders ve şablon olusturacak ,eğer azcık bir öngörü kabiliyeti varsa, (ayrıca Yusuf; susma yeteneğini azcık geliştirmesi lazım, her tarafa laf yetiştiriyor be abi!! futbolcu dediğin biraz Bosigwa gibi olmalı. ....
Bilal 7 yıl önce
En iyi transfer Süleyman Hurma ve ekibi
orhan 7 yıl önce
Cavanda venarko marko marin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@